Фотопринтери

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

Фотопринтери.

Для чого призначені ці пристрої, стає зрозуміло вже з їх назви. Умовно їх можна поділити на два види – стаціонарні та мобільні. Зображення в них наносяться за допомогою термічної сублімації (простіше кажучи, випаровуванням фарби при високій температурі), що дозволяє отримувати якість, схоже з якістю фотолабораторій. Але перед тим як вибрати принтер для дому саме з цієї категорії, варто подумати, наскільки часто Ви будете друкувати саме фотознімки, а наскільки звичайний текст або зображення, які не потребують високої якості, так як собівартість друку у фотопринтерів досить висока і, друкуючи лист «чорно -білого »тексту, по суті, Ви будете платити майже так само, як і за повноцінну фотографію. Найпопулярніші моделі – EPSON Stylus Photo P50 і EPSON Stylus Photo T50.

Але як вибрати принтер для дому, який підійде не тільки для друку з комп’ютера, але і дозволить «знімати копії» за допомогою сканера і виконувати ряд інших завдань? Не варто винаходити велосипед – якщо Вам необхідно рішення не тільки для друку, але і для інших цілей, найкраще обзавестися МФУ . Багатофункціональний пристрій (саме так розшифровується ця абревіатура), як стає зрозуміло вже з назви, створене для того, щоб поєднати в собі відразу кілька девайсів. Як правило, МФУ включає в себе струменевий або лазерний принтер і сканер. Такий пристрій виконує функції як сканера і принтера, так і копіра (а в деяких випадках і факсу), займаючи при цьому набагато менше місця, ніж вся ця техніка окремо. Продавці і користувачі рекомендують звернути увагу на моделі Canon PIXMA MP520, HP Photosmart C6283 і Epson Stylus Photo RX610.

Але перед тим як вибрати принтер для дому з одного із запропонованих вище варіантів, уточніть у продавця, яка кількість витратних матеріалів (фарби, тонера, чорнила) потрібно Вам для друку певної кількості сторінок на вподобаних Вам пристроях і в яку ціну Вам будуть обходити ці самі «розхідники». Зробити це необхідно тому, що ціна на витратні матеріали в деяких випадках виллється у вартість «простенького» принтера, а деякі продавці просто «забувають» про це повідомляти покупцям.