Документ для фасилітації "Карта проекту Американський молодіжний сленг"

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

Вивчення мови набуває все більшої актуальності в умовах поглибленого обміну інформацією. Це в свою чергу зумовлює набуття певних мовних навичок через турпоїздки, огляд відеофільмів, прослуховування сучасних пісень англійською мовою, міжнародний обмін учнями та студентами тощо. Відомо, що молодь, спілкуючись з іноземцями, зіштовхується з труднощами через нерозуміння ряду слів (так звана гра слів), з якими їм не представилося можливості ознайомитися раніше. Необхідно заповнити цей простір, допомогти учням, які вивчають англійську мову, бути у центрі подій, ознайомити їх з сучасними тенденціями її розвитку.

Навчальні цілі та очікувані результати навчання студентів

- визначити поняття «молодіжний сленг» та основні причини його виникнення;

- виявити найбільш характерні риси мови молоді;

- проаналізувати лексику, яку вживає американська молодь особливо часто;

- ознайомити учнів з мовою молоді і преси в Америці;

- розвивати комунікативну компетенцію учнів.

За тиждень до початку роботи над проектом вчитель готує публікацію для учнів про американський молодіжний сленг. Робота над проектом починається з розгляду основної проблеми дослідження. Вчитель проводить бесіду з учнями про молодіжний сленг. Учні ознайомлюються з презентацією свого вчителя, із темою, питаннями та завданнями проекту.

1-й етап: Учні переглядають презентацію проекту та обговорюють поставлену проблему. Знайомляться з критеріями виконання своїх робіт. Зібрану інформацію учні спільно вивчають та опрацьовують: • створюють публікацію; • створюють рекламну презентацію "Американський молодіжний сленг";

2-й етап: проведення опитування серед однолітків та батьків за запропонованою вчителем схемою. Визначення рівня інтересу до проблеми дослідження.

3-й етап: перегляд веб-ресурсів із заданої теми. Блог проекту

4-й етап: Підведення підсумків роботи та підготовка до презентації результатів. Ознайомлення учнів з критеріями оцінювання учнівських робіт.

5-й етап: Створення статті, публікації.

6-й етап: Захист проектів.