Обговорення користувача:Бородіна Аліса

Матеріал з Вікі ЦДУ
Версія від 12:10, 29 лютого 2012; Бородіна Аліса (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Одяг чорного кольору, що може бути доповнений будь-яким іншим (червоним, блакитним, синім чи зеленим — все індивідуально). Корсети — бувають двох видів: близькі за стилем до історичних, стародавніх корсетів минулих епох (вони шиються з оксамиту, парчі, можуть бути різних кольорів) і близькі до фетиш естетики (це в основному сучасні матеріали — латекс, вініл, шкіра; здебільшого чорного кольору). У кібер-гот естетиці інколи для пошиття корсету використовують фосфоресцентний пластик чи інші кислотні тканини. Файл:Gotif.jpg[[ Сукні, спідниці — найрізноманітніші, інколи створюються за мотивами історичних суконь, з використанням мережив, кольорових вставок у ліф, інколи використовують подвійні спідниці. Шиються вони з оксамиту, шовку, парчі, шифону, гіпюра. Кольори різноманітні, але домінує чорний, інколи фіолетовий, бордовий, червоний. Також спідниці можуть бути пошиті з сучасних матеріалів — латекс, вініл, можуть бути як короткі так і довгі, в основному вузькі. З декоративною метою прикрашають сріблястими ланцюжками, пряжками, кільцями та іншим. Кофти, топи – якщо використовуються в поєднанні з історичною спідницею, то кофта витримана в такій самій естетиці та кольоровій гамі, що й спідниця. Матеріали - оксамит, шовк, парча.

[1] Хíпі.

У 40-х – 50-х роках XX століття в США серед представників «біт-покоління» існував термін хіпстери, що позначав джазових музикантів, а потім і богемну контркультуру, яка формувалася навколо них. Культура хіпі 60-х розвинулася з біт-культури 50-х паралельно з розвитком рок-н-ролу з джазу.

Перше використання слова хіпі зафіксовано в передачі одного з нью-йоркських телеканалів, де цим словом була названа група молодих людей в майках, джинсах і з довгим волоссям, котрі протестували проти в'єтнамської війни. У той час був популярним сленговий вираз tobehip, що означало «бути в курсі».

Початком руху хіпі в США, можна рахувати 1965 рік. Основним принципом субкультури було ненасильство. хіпі носили довге волосся, слухали рок-н-рол, вживали наркотики (головним чином марихуану, а також гашиш і ЛСД), жили в комунах, подорожували автостопом, захоплювалися медитацією, східною містикою і релігіями (головним чином дзен-буддизмом, індуїзмом і даосизмом), багато хто з них був вегетаріанцями. Оскільки хіпі часто вплітали квіти у волосся, роздавали квіти перехожим і вставляли їх в дула зброї поліцейських і солдатів, а також використовували гасло «Flower Power» («сила», або «влада квітів»), їх стали називати «дітьми квітів».

Прихильниками субкультури хіпі були такі відомі, у 60 – 70х роках минулого століття, групи, як The Beatles, The Doors, Led Zeppelin. Серед відомих особистостей СРСР – співачка Ганна Герасимова, філософ і музикант Юрій Морозов, художник Сергій Сольмі.

Не можна обминути увагою таку унікальну субкультуру, як Львівські батя́ри.

Це жителі Львова, авантюристи і гульвіси. Назва «бáтяр» виникла від угорського betyar [bet’jar], що на угорській означає особу, яка має дивні погляди і робить непередбачувані вчинки, гульвісу.

Львівські батяри виникли на Личакові і Погулянці. Там були для цього ідеальні передумови: Погулянка була центром львівських розваг. Батяри гуртувалися навколо «садочків» – пабів при місцевих пивоварнях. Спочатку (у першій половині ХІХ століття) батяри були хуліганами, гульвісами і кишеньковими злодіями. Згодом вони перестали красти і бешкетувати, натомість всіляко почали висміювати Австро-Угорську імперію. Відома історія, коли батяр, гуляючи площею Ринок, привселюдно заявив, що «має імператора в одному місці». Його одразу ж арештувала жандармерія. Проте батяри найняли йому адвоката, який зумів звести у суді його вину до вказання невірного місця перебування Франца-Йосипа І, за що його засудили на два дні у в'язниці.

Ice-cream

Якому виду морозива ви надаэте перевагу?

В яку пору року ви найбільше їсте його?

З чим ви вживаєте морозиво?

Рецепт морозива -225гр чорного цукру -1 літр вершків 33% -7жовтків -150грцукр пудри чи цукру -100мл віски (додавала кон"як) -кілька крапель ванільної есенції (додавала сухий ванілін) додати до вершків ванільну есенціюі підігріти.збити жовтки з цукровою пудрою.на водяній бані розтопити шоколад (я це робила у мікрохвильовці) додати до шоколаду віскі.теплі вершки перемішайте з вершками,поставте ан вогонь,і добре підігріти,постійно перемішуючи (мені довелось кілька разів переливати в іншу посудину -бо пригорало) підігрівати доки н езагуснедодати шоколад , перемішати,перелити в контейнер (я морозила в глибокій тарілці заморозити -теж перемішуючи мені це сподобалось найбільше -ставл ю4 бали чи навіть 5смак шоколаду відчувається дуууже добре,морозиво має приємний смак, що ще деякий час залишається на язику.