Звукова плата

Матеріал з Вікі ЦДУ
Версія від 18:51, 19 січня 2012; AnnKa (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Звукова плата – це зазвичай, внутрішній пристрій, що призначений для відтворення та запису звуку. Пристрій буває або у вигляді окремої плати, що вставляється у внутрішній слот материнської плати (PCI чи PCI Express) або у вигляді мікросхеми, що вже міститься на материнській платі (інтегрована звукова плата).

Також, звукова плата — це пристрій у комп'ютері, що обробляє інформацію з комп’ютерної програми, наприклад, медіапрогравача, і надсилає сигнал до динаміків комп’ютера. Деякі системні плати мають вбудовані звукові можливості, але часто в комп’ютерах встановлені окремі звукові плати, що покращує якість відтворення звуку.

На цій материнській платі звукова карта інтегрована.

На платі розташовані пластмасові роз'єми з кольоровою PC99 маркуванням (мікрофонний вхід, лінійний вихід, лінійний вхід),а також два внутрішніх роз'єми - AUX in, CD in і якийсь цікавий, але нераспаянний роз'єм, документації позначений як "front panel audio connector (optional)". Як нам пояснили в Intel, він служить для підключення панельки з мікрофонним входом і виходом на навушники.

входи і виходи