Конспект уроку №5 Свинаренка Олександра

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

Конспект уроку на тему:

"Створення власної веб-сторінки. Розміщення тексту в таблицях."

Підготував: Студент 44 – групи: Свинаренко Олександр

Мета:

перевірка і оцінювання навичок та вмінь учнів з теми

"створення та редагування веб-сторінки та таблиць у веб-сторінці".

Тип уроку:

урок-лаборторна

Хід уроку

1)перевірка домашнього завдання

2)актуалізація матеріалу, що вивчався

3)узагальнення теми, мети, завдань уроку

4)перевірка і оцінювання навичок та вмінь

5)підведення підсумків уроку

6)дом. робота


1)-----(не знаю що задано було додому)-------

2)актуалізація (припускаю що матеріал вивчений):

1.Поняття Web-сторінки, гіпертексту.

2.Особливості адресації у WWW. URL (Uniform Resource Locator).

3.Що таке тег? Яка різниця між відкриваючим і закриваючим?

4.Основні вимоги до Web-сторінок.

5.Що потрібно для створення Web-сторінки?

6.Що можна розмістити на Web-сторінці?

7.Вбудовані малюнки. Вимоги до форматів малюнків.


3)Перелік необхідних знань та вмінь:

знати основні поняття з даної теми вміти відповісти

на запитання з даного конспекту та вміти створювати власну веб-сторінку з текстом різого

форматування та малюнками (7,8,9 балів), вміти створювати необширні таблиці з урахуванням

вимог щодо створення Web-сторінки (10,11,12 балів).

Інструкційна картка

4)------І тут у мене ОСНОВНА ПРАЦЯ на уроці-----

Я на дошці або усно пропоную дітям теми для їхніх веб-сторінок

Теми:(думаю що серед цих тем діти найдуть СВОЇ)

Моя веб-сторінка

Мій клас

Моя школа

Моє місто(село)

Моє хобі

Мій домашній улюбленець

Для усіх тем таблиці можуть бути однакові,

з полем індивідуальні дані чи характеристики(відповідно теми).

Для творчих особистостей пропоную придумати власну тему і таблицю.

На уроці я буду консультувати учнів, і керувати їхніми "проектами"

5)------------

6)виписати на окремий аркуш формату А4 основні теги з діючого підручника(пояснити доцільність такого д.з.)

--СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР 00:48, 15 октября 2008 (EEST)