Статті Якоба Нільсена
Компьютерные навыки на всю жизнь Стаття про те, що треба вчити не тому, як користуватися програмами, а треба навчати логіці корисування ними. Тому що, якщо користувач "зазубрить" як користуватися однією програмою, то він може розгубитися в іншій. http://www.webmascon.com/topics/imho/5a.asp
Перевернутые пирамиды в киберпространстве В цій статті висвітлюється те, як треба робити статті, повідомлення тощо. Розглядається та пояснюється чому викладати думки треба в такому порядку. http://www.webmascon.com/topics/text/18a.asp --Stroganov V 09:49, 23 листопада 2010 (EET)
Зміст
Будьте проще
Коротко: Новітні візуальні технології як правило програють при тестуванні веб-сайтів. Простий текст і чіткі фотографії передають інформацію користувачам набагато краще. Крім того вони створюють у користувачів відчуття контролю за тим, що відбувається і таким чином краще допомагають досягти мети веб-сайту. Інформація для інвесторів. Е-коммерція.Наблюдая за людьми.
Чому простота перемагає? Існує кілька технологічних перешкод, які заважають складних форм подачі матеріалу стати привабливими для користувачів: Час завантаження і широта каналу. Відсутність стандартів на інтерактивність. Пошук Адаптація матеріалів.
http://www.webmascon.com/topics/designdetails/27a.asp
--Den 09:51, 23 листопада 2010 (EET)
Умение сказать 'Нет' - что делать, когда на сайте чего-то нет
Якщо на вашому сайті відвідувачі часто шукають те, чого на ньому немає, то краще за все, відразу їм про це сказати. В іншому випадку, у них погіршиться враження про сайт, на якому їм довелося даремно витратити час у пошуках того, чого там не було з самого початку. А кожен незадоволений запит відвідувача знижує повагу і довіру до сайту, знижує ймовірність того, що користувач прийде на нього ще раз і спробує знайти на ньому щось другое.Естественно, найкращим варіантом було б додати на сайт те, що відвідувачі шукають на ньому , щоб задовольнити їхні вимоги. Подібні дії - основа створення зручного Web-сайту. Але іноді ви не маєте можливості це зробити, наприклад: Будь-які правила, договору, умови ліцензії та інші юридичні документи забороняють вам публікувати що-небудь на сайті. Наприклад, журнал може мати права на публікацію статті в пресі, але не в електронному вигляді.
Ви не можете з фінансових причин це зробити. Наприклад, ваша лінія підтримки продуктів не працює 24 години на добу (або у вас взагалі її немає).
Поступова "відпустка" Сказавши відвідувачам, що ви не можете задовольнити їх запит, не забудьте все-таки спробувати залишити їх задоволеними.
http://www.webmascon.com/topics/business/5a.asp
--Den 09:51, 23 листопада 2010 (EET)
=="Миф о генеальном дизайнере"
в этой статье говорится о том что ни один даже самый гениальный Дизайнер не освободит вас от необходимости тщательно тестировать интерфейс продукта перед его выпуском в свет. Поэтому доверять гениальному дизайнеру не стоит по мнногим причинам. Нужно доверять лиш наилучшим принципам и методам разработки дизайна.Медіа:http://www.webmascon.com/topics/testing/20a.asp
--Олексій 09:23 листопада 2010 (EET)
== Перше правило юзабіліті? Не слухайте користувачів == Для того щоб розробити нормальний сайт звертайте увагу на що користувачі роблять а не на те що вони говорять!
== Будь простішим == Новітні візуальні технології як правило програють при тестуванні веб-сайтів. Простий текст і чіткі фото передають інформацію користувачам набагато краще!
--Gorduarabey 10:19, 23 листопада 2010 (EET)
Правила написання повідомлень про помилки
В цій статті розповідається про правила створення повідомлень про помилки для користувача.
Говориться про "навчання користувачів". Якоб Нільсен стверджує що користувачі не читають комп'ютерну документацію, а тому під час виникнення проблем, потрібно надавати інформацію невеликими порцїями і саме ту яка потрібна.
--Новіков Олексій 10:21, 23 листопада 2010 (EET)
Пошук - простий та видимий
В цій статті розповідається про важливість пошуку для користувача, та основні принципи його організації(проводиться аналіз поведінки користувача під час використання пошукової системи).
--Новіков Олексій 10:20, 23 листопада 2010 (EET)
Яскраве форматування, "хитромудрі" слова
Розміщення важливої інформації у верхній частині веб-сторінки та зображення її ясркаво-червоним кольором на завжди може гарантувати, що кінцевий користувач цю інформації побачить. Як показує дослідження, більшість користувачів може проігнорувати подану подібним чином інформації, спринявши її, як рекламу. Часто, людина "сканує" поглядом сторінку, при цьому не приділяючи багато уваги подібним елементам сторінки. У данній статті аналізується приклад сторінки з такими елементами та наведено результати досліджень направлення поглядів користувачів при перегляді веб-сторінки. Прочитати повністю --Romansparks 10:21, 23 листопада 2010 (EET)
Як мало читають користувачі?
Дуже мало. Згідно до результатів досліджень, звичайний користувач у середньому читає 28% слів при візиті веб-сторінки. Іноді навіть менше. Стаття містить результати таких досліджень, з цікавими графіками.
[[3] Прочитати повністю] --Romansparks 10:21, 23 листопада 2010 (EET)