Звіт про навчальну практику "Засоби дистанційної освіти", Мердак Марії

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

Звіт про навчальну практику "Засоби дистанційної освіти"

студентки факультету іноземних мов 5 курсу, спеціальністі "Середня освіта (Мова і література (англійська))"

Мердак Марії Андріївни

Навчальний предмет

Англійська мова

Клас

10

Навчальна тема

«The importance of learning languages.»

максі

Мета вивчення теми

Визнайте чесно: скільки раз у думках і на словах ви розпочинали вивчення іноземної мови? Раз, два, три... А може більше, набагато більше? От тільки чомусь далі думок та слів діло не пішло? Сперечатися про те, потрібне чи непотрібне сьогодні знання іноземної мови просто недоцільно, оскільки у сучасному світі це візитка представника будь-якого фаху – медика, викладача, юриста, програміста і, насамперед, керівника. Якщо ви хочете розвиватися як особистість та здійснювати в подальшому кар’єрний ріст, без іноземної мови вам не обійтись.

Якщо вам потрібна мотивація для вивчення англійської мови, будь ласка: «Психологи виділяють шість основних мотивацій, які спонукають людей до вивчення іноземної мови:

1. Кар’єрний ріст. Навіть будучи висококласним спеціалістом свого фаху, але без знання мови, ви не отримаєте роботу у проектах з іноземними партнерами. Її довірять менш досвідченим вашим колегам тільки тому, що вони володіють іноземною мовою. Прикро чи не так? На ринку праці України кожна третя компанія сьогодні вимагає від своїх кандидатів знання іноземної мови.

2. Навчання та стажування за кордоном. За останні п’ятнадцять років стало престижним та перспективним отримувати освіту за кордоном. Для цього, по-перше, потрібно зібрати велику кількість документів, починаючи з CV і закінчуючи виписками із всіх ваших документів іноземною мовою. По-друге, пройти співбесіду іноземною мовою, яка, як правило, триває більше години. Якщо роботу з документацією можна довірити другій особі, то співбесіду доведеться проходити особисто. Отже, слід пам'ятати про те, що без базових знань іноземної мови підготуватися до співбесіди буде майже неможливо.

3. Закордонний відпочинок. Той з вас, хто хоча б раз відпочивав за кордоном, підтвердить, які незручності створює незнання іноземної мови. Поважаюча себе людина не дозволить собі спілкуватися лише за допомогою міміки та жестів, як мавпа. Адже, погодьтеся, що "людина розумна" цілком здібна задати елементарні запитання та дати чіткі стислі відповіді на запитання партнера по спілкуванню.

4. Робота з іноземними партнерами. Співпраця з іноземними компаніями та відкриття в Україні представництв іноземних компаній стають дедалі більш актуальними. Чи є потреба говорити про те, що претендентами на роботу в цих організаціях можуть бути лише ті спеціалісти, які вільно володіють іноземною мовою?

5. Участь в міжнародних конкурсах, конференціях та тренінгах. Володіння іноземною мовою дозволяє отримати доступ до іномовної інформації у Інтернет-просторі або друкованих виданнях, що сприяє професійному та особистісному розвитку. З часом ви звикаєте читати, писати та думати іноземною. Це прямий вихід на міжнародні конференції та тренінги, які проводять носії мови.

6. Закордонні відрядження. Закордонні відрядження – це нові можливості для розвитку вашого розвитку, зустрічі з цікавими людьми та можливість більш глибоко та детально познайомитись з іномовною культурою та менталітетом.

А що важливо для вас? Негайно беріть олівець та аркуш паперу. Продумайте і чітко сформулюйте для чого потрібна іноземна мова саме вам. Це і стане найпершим матеріальним підтвердженням вашого наміру втілити заповітну мрію у життя.

Шановні учні, якщо ви зацікавлені в том, щоб вивчити англійську мову, то цей курс саме для вас. Під час вивчення курсу ви отримаєте відповіді на наступні запитання:

  • Чому сучасній людині необхідні знання англійської мови?
  • Чим відрізняються британський та американський варіант англійської мови?
  • Як швидко й легко вивчити англійську мову?
  • Як правильно висловлювати власну думку англійською?

Також під час роботи над даним курсом ви ознайомитесь традиціями, культурою та національними атрибутами англомовних країн, отримаєте навички аудіювання, читання та усного мовлення, розширите лінгвістичний та краєзнавчий кругозір.

Теоретичний матеріал

заголовок 1 заголовок 2
рядок 1, комірка 1 рядок 1, комірка 2
рядок 2, комірка 1 рядок 2, комірка 2

1. Актуалізація і корекція опорних знань, навичок і вмінь

  • Посилання на презентацію, відео або текстовий документ, що містить навчальний матеріал для актуалізації знань
  • Посилання на тест для самоконтролю (3-5 тестових завдань)

2. Вивчення нового матеріалу

  • Посилання на презентацію, відео або текстовий документ, що містить навчальний матеріал для вивчення
  • Посилання на тест для самоконтролю (3-5 тестових завдань)

3. Практичні завдання

  • Первинне застосування нових знань (пробні вправи)
  • Самостійне застосування учнями знань у стандартних ситуаціях (тренувальні вправи за зразком, інструкцією, завданням)
  • Творче перенесення знань і навичок у нові ситуації (творчі вправи)

4. Підсумки уроку

Підсумковий тест (10 тестових завдань різних типів)

Методичні та дидактичні матеріали

Допишіть до кожного пункту списку посилання

  1. Курс у Google Клас (код курсу, за яким можна приєднатися).
  2. Макет для майбутньої стінгазети або постеру (Google Jamboard)
  3. Інфографіка (canva)
  4. Тести для перевірки знань учнів (3 тести по 5-7 тестових завдань різних типів)
  5. Презентація
  6. Текстові документи у форматі PDF
  7. Відео-матеріали
  8. Ментальна карта із візуалізацією зв'язків між різними об'єктами та фактами до теми електронного уроку
  9. Методичні або дидактичні матеріали до уроку, що зроблені у ППЗ із фаху (ігри, словники, стрічка часу, обчислювальні програми, геосервіси тощо)
  10. Блог учителя Blogger із посиланнями на матеріали до електронного уроку

Інформаційні ресурси

Друковані джерела

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Відеоматеріали

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Електронні ресурси

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка