Чи є майбутнє за Linux?

Матеріал з Вікі ЦДУ
Версія від 11:28, 14 травня 2019; 3955394 (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Привіт! Даний допис призначений зацікавити і переконати Вас любі друзі: тестери та тестувальники, тест-інженери та фахівці з забезпечення якості, просто QA — хоча би спробувати встановити, поряд із Windows, на свій домашній або офісний комп’ютер операційну систему Linux. І використовувати її у повсякденній роботі.


                                                     Лінукс разом із Віндовз

«Не такий страшний недолугий Лінукс для PC, як то його звикли малювати у міфах». Ба, навпаки у нього навіть є всі шанси Вам ДУЖЕ сподобатися, завоювати душу та серце, а про виявлену користь узагалі мовчу! Оскільки Linux створений програмістами для програмістів. Ну, а ми ще раз перерахую: тестери та тестувальники, тест-інженери та фахівці із забезпечення якості, просто QA — завжди поряд. Куди ж тим програмістам без нас? Нам також часом бувають потрібні всі ці консолі, вбудовані компілятори, shell-и і bash-і, можливість писати-запускати свої власні автоматизовані скрипти, інколи перезбирувати програми. Необхідна гнучка можливість налаштовування виконання будь-яких команд за розкладом, швидке оперування файлами.

Дозволю собі висловитися: для звичайного користувача — ОС Лінукс віконного типу версії Ubuntu, до прикладу — теж виявиться досить простою і комфортною у експлуатації.

Зняток робочого столу Ubuntu