Портфоліо до проекту "штучний інтелект" Бориско Вероніки

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

Тема статті

Роботи Андроїди як напрямок досліджень штучного інтлелекту

Опис проблеми

Андроїди-роботи, яких постійно плутають з гуманоїдними, роботи про яких знімають фільми і пишуть книги. Наука Android Science це суміш технології виробництва людиноподібних роботів і дослідження взаємодії людина-машина. Це наймолодша після нанороботів область робототехніки, перші андроїди з'явилися лише в кінці 90-х років, але зараз андроідостроеніе вже змогло вийти на міжнародний і комерційний рівень. Нові андроїди з'являються дуже часто, кожні кілька місяців на сцену виходить новий проект або навіть лабораторія. Найбільшою організацією, що займається андроидами, є японська Kokoro Dreams. (Красива назва в перекладі з японської та англійської, «мрії серця» або «серцеві мрії»)Саме Kokoro Dreams, спільно з лабораторією Хіроші Ісігуро на початку нульових справили на світ першого робота серії Actroid.

У більшості випадків сучасні роботи промислового призначення — це «руки», маніпулятори, закріплені на основі і призначені для виконання одноманітної роботи типу складання, переміщення. До роботів також належать мобільні пристрої, що працюють у небезпечних для людини середовищах і керовані дистанційно, наприклад роботи, що працюють на великих водних глибинах, у космосі, пристрої військового призначення (ведення розвідки, розмінування, доставка боєприпасів тощо) та ін., а також роботизовані іграшки.Робот може реалізуватися як керований системою керування електромеханічний, пневматичний, гідравлічний пристрій або їхня комбінація, основне призначення якого — заміна людини на виробництві, небезпечних чи шкідливих середовищах, побуті тощо.Робот може безпосередньо виконувати команди оператора, може працювати по заздалегідь складеній програмі або дотримуватись набору загальних вказівок з використанням технології штучного інтелекту. Ці завдання дозволяють полегшити або зовсім замінити людську працю на виробництві, в будівництві, при роботі з важкими вантажами, шкідливими матеріалами, а також в інших важких або небезпечних для людини умовах.рекомендації з етичних стандартів, які буде запрограмовано у роботи, щоб запобігти людським зловживанням роботами і навпаки.Людиноподібні роботи використовуються у багатьох областях наукових досліджень.З одного боку, дослідники використовують свої знання про людське тіло і його біомеханіку для вивчення та створення людиноподібних роботів, натомість такі спроби моделювання Нао є автономним програмованим роботом. Він брав участь у міжнародному турнірі RoboCup з роботизованого футболу.

Андроїди дозволяють краще зрозуміти тіло людини.Вивчення пізнання, зосереджені на розумових діях і тому, як людський розум розвиває процеси сприйняття і рухових навичок, дозволяє розробляти комп'ютерні моделі людської поведінки і у цьому помітно значний поступ.Оскільки, первинною метою досліджень у галузі людиноподібної робототехніки, було побудувати більше протезів та ортопедичних пристосувань для людини, ці дві дисципліни взаємно підтримуються. Приклади — протези для жертв нервово-м'язових захворювань, протезування щиколотки / стопи або реалістичні протези передпліччя.На додаток до досліджень, людиноподібні роботи розробляються задля виконання людських завдань, таких як допомога людині, або небезпечна праця. Такі роботи будуть корисними для майбутніх ризикованих подорожей з дослідження космосу, без повернення на Землю.Завдяки гуманоїдній формі, ці роботи могли-б теоретично, виконувати будь-які можливі дії для людини, за умови, що їх оснащено відповідним інтерфейсом та програмними функціями. Однак, величезна складність, значно обмежує їх практичне застосування.Крім того, вони стають все більш популярними в індустрії розваг. Наприклад, деякі роботи можуть співати, грати музику, танцювати, і говорити з громадськістю. Кілька парків розваг Діснея, також використовують людиноподібних роботів. Вони дуже реалістичні і можуть бути прийняті за людину, якщо спостерігати з відстані.

Блог до проекту

[1]

Мультимедійна презентація

[2]

Календар подій проекту

[3]

Опитування до проекту

[4]

Фотоальбом до проекту

[5]

Спілкування між учасниками проекту

  • Чат
  • Форум
  • Спільнота на базі соціальних мереж
  • Telegram
  • Skype
  • Viber
  • Wiki-сторінка
  • Сайт
  • .....

Інформаційні ресурси

Друковані джерела

  1. ...
  2. ...
  3. ...

Відеоматеріали

  1. https://www.youtube.com/watch?v=cDv0bWrvUDs
  2. https://www.youtube.com/watch?v=cGiMYA67f00
  3. https://www.youtube.com/watch?v=cDv0bWrvUDs\
  4. https://youtu.be/hJRH_9b7ZXk
  5. https://youtu.be/snB24BHw1mw
  6. https://youtu.be/J71XWkh80nc

Електронні ресурси

  1. https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D1%97%D0%B4?fbclid=IwAR3akO3wHRZ2545otwhyfw9uVc4XXIkw8kgFb4uG5wDhDpQ6xiM647hyXR4
  2. https://m.habr.com/post/123576/?fbclid=IwAR1gdmNqsgagQERsH1j-7MLSBmnCDDuhG-CTDNkv3C_IqpS2JeGtwXClh8I
  3. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82