Теми уроків розділу "Глобальна мережа Інтернет"

Матеріал з Вікі ЦДУ
Версія від 08:52, 30 вересня 2008; Копотий Виктория (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

6. Глобальна мережа Інтернет. Пошук відомостей в Інтернеті (4 год.)

1. Поняття про телекомунікації та комп’ютерні мережі. Поняття про програмне забезпечення телекомунікацій. Поняття про глобальну мережу Інтернет та її ресурси. Ідентифікація комп’ютерів в мережі. Адресація в Інтернеті. Різні способи під’єднання комп’ютерів до Інтернету. Поняття про гіпертекстовий документ. Служба перегляду гіпертекстових сторінок. Веб-сервери. Адреса веб-сторінки. Програми-браузери. Правила роботи та налагодження. Правила навігації. Збереження веб-сторінок на зовнішніх носіях даних. Зміна видів кодування при перегляді гіпертекстових сторінок.

2. Пошук відомостей в Інтернеті. Пошукові системи. Тематичні каталоги. Правила здійснення простого пошуку.

3. Практична робота № 9 “Пошук відомостей в Інтернеті”.

11. Електронна пошта. Форуми. Інтерактивне спілкування в Інтернеті (6 год.)

4. Програми для роботи з електронною поштою. Електронна адреса. Веб-пошта. Правила реєстрації на поштовому сервері та одержання власної поштової скриньки.

5. Створення повідомлень. Відправлення електронних повідомлень. Робота з папками.

6. Приймання і пересилання повідомлень електронною поштою. Адресна книга та її призначення. Пересилання електронною поштою вкладених файлів.

7. Практична робота № 18 "Створення електронних повідомлень. Пересилання повідомлень електронною поштою. Перегляд повідомлень, що надійшли електронною поштою".

8. Поняття про телеконференції та форуми. Програмне забезпечення та конфігурація телеконференцій та форумів. Правила роботи з телеконференціями та форумами.

15. Розширений пошук відомостей в Інтернеті. Оцінювання інформаційних ресурсів Інтернету (4 год.)

9. Організація розширеного пошуку відомостей в Інтернеті. Мова для розширеного пошуку. Правила організації ефективного пошуку даних та повідомлень в Інтернеті.

10. Оцінювання інформаційних ресурсів Інтернету.

11. Практична робота № 26 „Розширений пошук в Інтернеті. Оцінювання інформаційних ресурсів Інтернету”.

12. Авторське право в Інтернеті. Правила оформлення посилань на інформаційні ресурси. Основні положення закону про авторське право. Проблеми безпеки та захисту повідомлень і даних в глобальній мережі Інтернет.

13. Тематична атестація з тем „Програмне забезпечення загального та навчального призначення. Електронна пошта. Форуми. Інтерактивне спілкування в Інтернеті”.