Табличний процессор - Завдання 2(Самостійна робота)

Матеріал з Вікі ЦДУ
Версія від 09:53, 25 травня 2010; Онищенко Сергей (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Завдання

1. Відкрити робочу книгу Завдання2_Прізвище.xls. Вставити новий лист з назвою Сортування. На цьому листі набрати таблицю «Магазини». Відсортувати в ній дані у стовпчику Магазин за зростанням, потім у стовпчику Жанр за заростанням.

2. Скопіювати таблицю «Магазини» на новий лист та назвати його Автофільтр. Використовуючи інструмент Автофильтр знайти: 1) інформацію про всі фільми жанру фантастика; 2) інформацію про всі магазини, які пропонують фільм «Близнюки»; 3) 5 найбільш дорогих фільмів; 2) інформацію про всі фільми, увесь виторг від продажу яких складав перших три з більших; 3) інформацію про продаж фільмів, у яких сума виторгу не менша 30 і не більша 60 грн.; 4) інформацію про всі фільми, назви яких починаються з букви «Б».

3. На новому листі з назвою Фільтр_1 розмістити всі фільми жанру Драма, які є в наявності в магазині Стиль.

4. На новому листі з назвою Фільтр_2 розмістити інформацію про результати виторгу в різних магазинах фільмів жахів та побудувати порівняльну діаграму на цьому ж новому листі за цими даними.

5. На новому листі відобразити всю інформацію про фільми, які продаються в магазинах Сатурн, Всесвіт, Стиль.

6. На новому листі з назвою Фільтр_3 розмістити інформацію про фільми фантастики, яких було продано на суму більшу за 100.

7. На новому листі Фільтр_4 розмістити інформацію про всі фільми, ціна за одиницю яких перевищує середню ціну за одиницю всіх вказаних в таблиці фільмів. Знайти всю інформацію про фільми, ціна за одиницю яких перевищує середню ціну на фільми.

8. Скопіювати таблицю «Магазини» на новий лист та назвати його Підсумки. Використовуючи інструмент ИТОГИ знайти: 1) сумарний виторг у кожному магазині; 2) загальну кількість відеокасет, проданих кожним магазином; 3) найдорожчу відеокасету у кожному магазині; 4) кількість проданих касет кожним магазином.

9. На базі таблиці «Магазини» побудувати: 1) зведену таблицю, яка б відображала кількість проданих фільмів у кожному магазині за окремими жанрами; 2) зведену таблицю з інформацією про одержану суму за продаж товару та кількість проданих копій кожного фільму в різних магазинах з можливістю перегляду такої інформації в кожному жанрі. Зробити загальний підсумок (для кожного фільму) про кількість продаж у всіх магазинах та загальну суму виторгу.