Проект з ОІТ та ЗЛ: "Загальна характеристика “золотої доби” римської літератури." - № 101 ФІМ

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

Загальна характеристика “золотої доби” римської літератури. Творчість ідеолога “золотої доби” Августа – Вергілія: особливості світогляду; характеристика літературної спадщини.

Введіть назву проекту

Якщо є додайте логотип проекту

Ідея проекту

Розкрийте задум, мету вашого проекту, передбачуваний результат

Автор проекту

Рябовол Микола Вадимович 101 группа ФІМ[[1]]

Матеріали проекту

Інтернет ресурси проекту

Список посилань на ресурси проекту (якщо посилань багато, то зробіть на новій сторінці). Посилання на створену колекцію закладок

Додаткові матеріали проекту

Реферати

Публій Вергілій Марон[2]

Найвидатніший поет епохи Октавіана Августа — Публій Вергілій Марон— народися 15 жовтня 70 року до н, е. у селищі Анди неподалік Мантуї.Майбутній засновник «золотої латини». За походженням був вельми незнатного: його батько (за одною версією) був гончарем, чи (за другою версією) поденним робітником у державного чиновника Магія, з дочкою якого він згодом одружиться. Завдяки наполегливій праці батька та фінансовій підтримці тестя сім'я Вергілія досягла певних статків, що дозволило не тільки дати синові добру освіту, але й залишити йому у спадок невеличкий маєтокт поблизу Мантуї.

Римська література[3]

Першою відмітною рисою римської літератури в порівнянні з грецької і те, що це література набагато більш пізня і тому набагато більш зріла. Перші пам'ятники римської літератури ставляться до III ст. до н. е.., в той час як перші письмові пам'ятки грецької літератури засвідчені у VIII ст. до н.е..

Вергілій Публій Марон[4]

Публій Вергілій Марон (70-19 до зв. е.) У історії римської літератури виділяється період вищого рівня плідний, яку називають золотим століттям. Він вихоплює кінець I в. до зв. е. і почав I в. зв. е.,переважно збігаючись згодом правління імператора Августа (30 до зв. е. - 14 зв.

Результати проекту

Звіт у вигляді презентації.