Стаття до проекту "Моє рідне місто або село" Коваленко Світлани
На цьому місці розмість статтю, у якій висвітліть свій досвід та враження, знайдені матеріали з історії рідного міста або села. Також у статтю добавте посилання на документи, що Ви створили і завантажили у різних ресурсах, таблицю (зразок поданий у завданні та нижче) та фотографії рідного краю.
При складанні висновків до статті враховуйте, що задача роботи у проекті, дати відповіді на такі запитання:
- А ви знаєте історію рідного села?
- Які відомі люди Ваші земляки?
- Які історичні події пов'язані із вашим рідним селом?
- Які визначні події, явища і процеси відбувалися на території краю?
- Якими пам’ятками археології, історії, архітектури і містобудування, монументального мистецтва багате Ваше рідне місто?
- Якими пам’ятками природи багатий рідний край?
Моє рідне село Назарівка В Кіровоградському районі є таке собі село,що зветься Назарівкою.На перший погляд воно якраз « таке собі» й є:звичайне захалустя,що загубилось серез степів,тай живе в ньому близько трьохсот чоловік.Але так подумає не кожен.Хто втомився від міської суєти,нескінченної метушні,бетонних шкворешників гідно оцінить назарівські маленькі вулички,привітних людей,що в ній мешкають,а особливо мальовничі пейзажі назарівських річок та степів. Все в назарівці тихо й ладно,немов це село знаходиться поза швидкоплинним часом,десь зовсім в іншому вимірі… …Ніхто не знає коли і за яких обставин воно утворилось,бо нікому було зберегти його історії.Та ходить безліч легенд та переказів.Кажуть,що ще в середині позаминулого століття на території села якесь поселення вже було,що правда першоназва не збереглась.Були й панські маєтки,кузні,господарства. Цікавою місцевою легендою є легенда про пана Балана.Ніби він був ще тим скнарою,й перед смертю закопав свої багатства у своєму саду…З кожним поколінням знаходились відчайдухи,які перекопували його сад по сто раз на рік,але Баланові скарби так і не знашли.Його маєток знаходився біля балки,яку й дотепер називають Балановою. За селом є джерело,яке називають Колмачкою.Кажуть,ніби ще колись біля нього жила баба Колмачиха,яка з дня в день напувала в ньому своїх коз. Час йшов,а місцеві легенди поповнювались і поповнювались.. …А скільки ще таких маленьких сел без історії,без роду,непримітних на перший погляд,але унікальних .
Рідне місто або село на карті України Google (вставити фотокопію карти)
Таблиця "Найважливіші події на території рідного краю"
Дата | Історична подія |
---|---|
Ресурси:
- Посилання на презентацію у Google Диск;
- Посилання на власний фотоальбом у Google Диск;
- Посилання на власний блог у Blogger;
- Посилання на добірку відеоматеріалів;
- Посилання на опитування або анкету у Google Форми;
- Посилання на спільний груповий постер.
Сторінка проекту Моє рідне місто або село
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка