Флеш пам'ять та її використання

Матеріал з Вікі ЦДУ
Версія від 21:16, 6 жовтня 2015; 4145825 (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

"Створення флеш пам'яті та її використання"

Карта флеш-пам'яті – це знімний пристрій збереження даних, на який можна записувати цифрові фотографії, музику, відео, документи та інші файли. Ці невеликі знімні карти використовуються для збереження файлів на різноманітних мобільних пристроях, таких як цифрові фотокамери та відеокамери, мобільні телефони та портативні музичні програвачі. Існує багато різних типів карт флеш-пам'яті. Нижче наведено найбільш поширені типи.

  • Secure Digital (SD)
  • CompactFlash (CF)
  • MultiMediaCard (MMC)
  • Memory Stick
  • xD-Picture Card

Більшість карт пам'яті приєднуються до звичайного порту пристрою або комп'ютера (порт SD для SD-карт, порт CompactFlash для карт CompactFlash тощо). Деякі комп'ютери оснащено портами, до яких можна підключати карти флеш-пам'яті різних типів. Коли ви підключаєте карту флеш-пам'яті до комп'ютера, Windows автоматично розпізнає її та дає змогу перенести файли з карти на комп'ютер. Карти USB флеш-пам'яті та карти флеш-пам'яті виконують однакові функції, але мають різну форму. Більшість карт USB флеш-пам'яті за розміром не більші за великий палець. Їх часто називають "флешками". Карти USB флеш-пам'яті приєднуються до пристроїв і комп'ютерів через USB-порт. Передавання файлів на комп'ютер

Karty-pamjati-bolshie-vozmozhnosti-v-malenkom-korpuse.jpg


Передати файли з карти флеш-пам'яті на комп'ютер можна двома способами.

  • Вийміть карту із пристрою та приєднайте її до пристрою читання карт пам'яті, підключеного до комп'ютера. Windows розпізнає карту й запропонує варіанти передавання файлів із карти на комп'ютер. Пристрої читання карт пам'яті можуть бути як вбудованими в комп'ютер, так і портативними, які можна підключати до комп'ютера за допомогою USB-порту.
  • Залишіть карту всередині пристрою та приєднайте пристрій до комп'ютера (зазвичай це робиться за допомогою USB-кабелю). Після цього перенесіть файли із пристрою на комп'ютер за допомогою з'єднувального кабелю, який постачається із пристроєм.

Якщо після підключення карти флеш-пам'яті до комп'ютера нічого не відбувається, значить Windows не вдалося виявити карту. Windows 7 може не розпізнавати деякі SD-карти, які використовувалися на комп'ютері під керуванням попередніх версій Windows. Щоб перевірити, чи може Windows виявити вашу карту, натисніть кнопку ПускЗображення кнопки "Пуск", виберіть пункт Комп'ютер, а потім у розділі Пристрої зі знімними носіями знайдіть карту флеш-пам'яті. Якщо в папці "Комп'ютер" немає карти, можливо, вона несумісна з Windows або її потрібно переформатувати, перш ніж використовувати на комп'ютері. Багато пристроїв підтримують форматування карт флеш-пам'яті.