Проект з ОІТ та ІФК: "Розвиток фізичної культури у період військової демократії" - 12-1 ФФВ, Шпирук, 2014

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

Проект з ОІТ та ІФК: "Розвиток фізичної культури у період військової демократії" - № 12-1 ФФВ, Шпирук Дарья, 2013.

Розвиток фізичної культури у період військової демократії

Логотип Проекту

Ідея проекту

Тема:Розвиток фізичної культури у період військової демократії

  • Розкрити тему .
  • Результат: Презинтація на тему Розвиток фізичної культури у період військової демократії

Автор проекту

Шпирук Даша

Матеріали проекту

[Колекція посилань по Веб 2.0] Проблеми життя людей у первісному суспільстві, їх економічного укладу та культури здавна цікавили вчених різних країн. Одні за основу розвитку людського суспільства брали духовні, інстинктивні та біологічні мотиви (К. Бюхер, К. Гросс, Г. Спенсер, К. Дім). інші виходили з умов матеріального життя первісного суспільства, трудової діяльності людей, розглядаючи людину як біосоціальна істота. Марксистсько-ленінська наука дала також можливість розглядати походження і первісний розвиток фізичного виховання і спорту з матеріалістичних позицій.

Виникнення фізичної культури як частини загальнолюдської культури зумовлено матеріальної життям первісного суспільства, причому цей процес протікав при взаємодії характеру і рівня первісного виробництва (полювання, рибальства, збиральництва), що становлять об'єктивний фактор, і свідомість людини, яка є фактором суб'єктивним.

Сучасна наука встановила, що полювання на великих тварин повинна бути віднесена до самого раннього періоду становлення людського суспільства. Колективне полювання - явище соціально обусловлене: загоничі повинні були погоджувати свої дії з діями інших учасників полювання. При цьому потрібно було проявити велику фізичну силу, спритність, витривалість, завзятість і увагу. У процесі колективного полювання посилювалася активність людини, накопичувалися навички, так необхідні у боротьбі за існування.

Людина протягом багатьох тисячоліть знаходився в умовах «змагання» в силі, швидкості, спритності і витривалості з багатьма видами тварин. Полювання, збирання, рибальство виробляли фізичну стійкість, знижену чутливість до травм розвивали спостережливість, поповнювали практичні знання. Виготовлення та застосування мисливських знарядь також вимагали належного фізичного розвитку людини, певних рухових навичок. Первісна техніка поступово змінювалася - збільшувалася швидкість рухів у зв'язку з вживанням метальної зброї. Археологія свідчить, що слабка технічна озброєність змушувала людини в період палеоліту діяти колективно.

Інтернет ресурси проекту

Список посилань на ресурси проекту (якщо посилань багато, то зробіть на новій сторінці). Посилання на створену колекцію закладок

Додаткові матеріали проекту

Фильм

Таблиця до проекту "Розвиток фізичної культури у хетів та персів", ФФВ, 2014

Військова Демократія Фізичне виховання
1 Фізичне виховання

Результати проекту

(https://drive.google.com/file/d/0B_ku9RaNzbbGRktmbWUwNE5HZVE/view?usp=sharing Развитие физической культуры)