Користувач:Крамар Галина

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук


План навчального проекту




Якщо ваш навчальний проект виберуть для збереження у базі даних програми „Intel® Навчання для майбутнього”, чи бажаєте ви, щоб було вказане ваше ім’я як автора проекту? Так Ні

Опис проекту Назва проекту: Глобалізація нашої тарілки. Основні питання: Ключове питання: Як зберегти здоровя? Тематичні питання: Що таке дієта? Що таке збалансоване харчування? Чи дороге здорове харчування? Чи корисні дієти? Змістові питання: Які є дієти? Чи можемо ми добре харчуватися? Як скласти меню? Що потрібно їсти, щоб добре харчуватися Стислий опис: Під час цього проекту учні повинні дослідити поняття харчування, дієти. Проект спрямований на розвиток самостійності та пошукової роботи дітей. Висвітлити поняття мислення, усвідомлення корисності та негативізму дієт, порівняти витрати на продукти при хорошому харчуванні та при правильних деяких дієтах. Діти вчаться самостійно шукати відповіді на ключове та тематичні питання, за допомогою батьків, літератури, інтернету, друзів. В процесі розробки проекту учні створюють публікацію, презентацію та учнівський веб-сайт, потім демонструють свою роботу батькам, школярам. Навчальні предмет(и): відмітити предмети, з якими пов’язаний ваш навчальний проект

Основи економіки
Українська мова і література
Зарубіжна література
Музика, образотворче мистецтво
Інформатика
Всесвітня історія
Іноземна мова	 Людина і суспільство/Основи філософії
Я і Україна/Довкілля/ Природознавство
Фізика, астрономія
Математика
Фізична культура, ОБЖ, ДПЮ
Біологія	 Географія 
Хімія
Історія України
Основи правознавства
Трудове навчання
Інше:      
Інше:      
інше:      	   

Класи: відмітити класи, яких стосується ваш навчальний проект

1–4
5-7
Інше:      	 8-9
10-11
Інше:      	   

Державні освітні стандарти та навчальні програми:


Освітня галузь "Здоров'я і фізична культура" В основній і старшій школі зміст освітньої галузі "Здоров'я і фізична культура" характеризується такими змістовими лініями: фізичне здоров'я людини; духовне здоров'я людини; соціальне здоров'я людини.

Зміст лінії "Фізичне здоров'я людини "дає можливість учням вивчити:

особливості власного організму та його фізичного розвитку;

Наповнення змістових ліній "Соціальне здоров'я людини" та "Духовне здоров'я людини" спрямоване на: 

ознайомлення учнів із засадами соціальної адаптації, підготовку їх до дорослого життя та професійного самовизначення; способи формування і виявлення у них духовного здоров'я; збереження життя і здоров'я учнів, формування стійких мотиваційних установок і застосування набутих знань стосовно здорового способу життя, підготовку до захисту Вітчизни та вибору професії.

Навчальні цілі та очікувані результати навчання: Діяльність учнів:

    Участь в проекті допоможе самостійно знайти відповіді на питання проекту, навчить самовдосконаленню себе , як особистості та формуванню критичного мислення, мислення високого рівня , розвиток навичок впевненої поведінки, відповідальності за себе та команду з якою працюєш.

Під час підготовки та в процесі створення презентаційних матеріалів удосконалюються навички виступу перед аудиторією, вміння планувати, створювати сценарії, підбирати ілюстрації, використовувати додаткові джерела інформації, структурувати свій виступ використовуючи мультимедійні засоби. Очікувані результати: · розвиток навичок, необхідних для успішної діяльності в умовах основ здоров'я, сформованої на знаннях комп`ютерної грамотності. · навички креативного мислення, · вирішення соціальних проблем, комунікативні навички, навички конструктивної взаємодії ефективної роботи в команді, вміння висловлювати свої думки та аргументувати їх. Учасники збирають інформацію в Інтернеті та інших друкованих виданнях ,систематизують інформацію по темам: що таке дієта, хороше харчування, які бувають дієти, чи всі дієти для схуднення, чи корисні дієти, що вимагає більше матеріальних затрат: хороше збалансоване харчування чи правильна дієта; афоризми, прислівя про дієти. Учасники складають меню для хорошого харчування і для декількох дієт, розраховують матеріальні витрати. Учасники навчаються працювати в програмах: Excel – створення таблиць та діаграм; Publisher- створення публікації, буклетів, інформаційних листівок; MS Word – набір тексту; MS PowerPoint – створення презентації; Internet Explorer – пошук інформації. Актив проекту розробляє сценарії та план презентації, проводить дослідницьку роботу, соціальне опитування учасників, вчаться проводити обробку та аналіз отриманих матеріалів. Учасники працюють в командах: технологи – пошук матеріалів в Інтернеті та інших друкованих виданнях; соціологи – проводять опитування, діагностику, обробку отриманих матеріалів, складають діаграми, графіки; дизайнери – графіка, створення презентації, веб –сторінок в Інтернеті; кореспонденти – створення публікацій, бюлетенів та інформаційних повідомлень, написання статті, в газету; психологи – проведення корекційних спостережень, аутотренінгів з досліджуваними. В результаті діти знаходять відповіді на питання та формулюють загальні висновки по проекту.Виступають з презентацією роботи перед іншими учнями школи та батьками.


Приблизний час, необхідний для реалізації навчального проекту: 3 тижні Вхідні знання та навички: Навички роботи з комп`ютером(знання клавіатури, вміння користуватися мишкою, вміти копіювати. видаляти, створювати документи) робота в мережі Інтернет, самодисципліна. Матеріали та ресурси: Обладнання (відмітити необхідні прилади):

Фотоапарат
Принтер
Цифровий фотоапарат
Програвач DVD-дисків
Засоби для зв’язку з Інтернетом	 Лазерний диск
Відеокамера
Проектор
Сканер
Телевізор	 Комп’ютер(и)
Відеомагнітофон
Обладнання для проведення відеоконференцій
Інше:       	   

Програмне забезпечення (відмітити необхідні програми):

Бази даних
Табличний процесор
Видавничі системи
Програми для підтримки роботи з електронною поштою
Енциклопедія на компакт-диску	 Програми опрацювання зображень
Веб- браузер для перегляду веб-сайтів
Програми для створення мультимедійних презентацій 	 Програми для створення веб-сайтів
Текстовий редактор
Програми для створення публікацій
Архіватори
Інше:      	   

Друковані матеріали: Додаткове приладдя та витратні матеріали: Канцелярське приладдя. Папір для роздруковування буклетів та інформаційних повідомлень. Ресурси Інтернету: Інше: Диференціація навчання: Обдаровані учні:

Оцінювання знань та вмінь учнів: В відповідності з розробленими критеріями оцінювання учнівської презентації, публікації, веб-сторінки, які містять декілька вимог(зміст, оформлення, грамотність) оцінювання відбувається в балах , які потім переводяться в оцінку для кожного учасника проекту. Ключові слова: Харчування, дієта, збалансованість, корисність, меню.. subst:Template:Ім'я шаблону