Обговорення користувача:Хапун Вікторія

Матеріал з Вікі ЦДУ
Версія від 08:12, 15 жовтня 2013; Хапун Вікторія (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Як соціальна мережа сприяє професійній самореалізації?

Соціальні мережі є невід'ємною частиною особистісного самовираження і життя у 21 ст. Головна проблема соціальних мереж - це невизначеність їх реальних цілей. Завдання даного проекту полягало в тому, щоб розглянути усі реалії соціальних мереж. Даний проект є значною допомогою для студентів. Виконуючи завдання проекту ми поступово здобували цінний досвід створення онлайн опитувань, ведення власного блогу, ми узнали нові для нас ресурси, які будемо використовувати надалі. В процесі створення проекту ми навчилися самостійно знайти відповіді на питання, самовдосконалили себе як особистість. Цей досвід допоміг формуванню нашого критичного мислення, мислення Hi-tech рівня , розвитку навичок впевненої поведінки, відповідальності за себе та команду з якою працюєш. Під час підготовки та в процесі створення презентаційних матеріалів удосконалилися навички вміння планувати, створювати сценарії, підбирати ілюстрації, використовувати додаткові джерела інформації, структурувати свій виступ використовуючи мультимедійні засоби. Даний проект сприяв розвитку навичок, необхідних для успішної діяльності в умовах спілкування, сформованого на знаннях комп`ютерної грамотності, навичок креативного мислення, вирішення соціальних проблем, розвитку комунікативних навичок.

Які можливості надає соціальна мережа людині для самопрезентації? Соціальна мережа надає великий спектор можливостей. Це і реалізація себе в інтернеті, додатковий заробіток, оцінка своїм знанням, роботі. Для самопрезентації існують такі пункти як : діяльність, інтереси, улюблені книги,улюблена музика, улюблені фільми, улюблені цитати, про себе і т.д.

Яка справжня мета соціальних мереж? На мій погляд істиною метою є забезпечення спілкування людей один з одним, відновлення контактів, знайомства. Це зручний та легкий спосіб почувати себе завжди в колі друзів та інтересів.

Чи вистачає нам культури підчас спілкування спілкування у соціальних мережах? Часто помічаю, що люди нехтують культурою мовлення, чи то навмисно чи випадково допускаючи помилки, але переважна більшість людей дотримується культури під час спілкування, що не аби як приємно.

Чи може міжнародне спілкування в соціальних мережах вплинути на культурний розвиток особистості? Я думаю так, адже знайомлячись з новою людиною ми вивчаємо її мову, особливості культури, віросповідання, обряди, що не аби як розширює наш кругозір.

Соціальні мережі - це місце для спілкування чи знайомств чоловіків та жінок? Не можна сказати напевно, тому що соціальні мережі як і зближують людей, дають змогу познайомитись. Так і використовуються під звичайне листування. Чи є справжні друзі й люди у соціальних мережах? Складно уявити сучасну людину, яка б не користувалася соціальними мережами.. В кожного є друзі з якими ми спілкуємося і в інтернеті і в реальному житті. Але слід обережніше себе поводити, адже останнім часом дуже часто трапляється підробки..Тож будьте уважнішими!