Користувач:Капітан Світлана

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук



Про себе

Я всесторонньо розвинута особистість. Я активна людина...

Мої інтереси

хоббі

Проекти в яких беру участь

В цьому розділі розміщуються посилання на проекти, в яких ви берете участь.


Мої роботи

В цьому розділі розміщуються посилання (внутрішні та зовнішні)на ваші роботи, додається короткий опис. Готи, емо та репери. Файл:Sub3.jpg

Молодь міняється з роками, якщо зрівняти молодих людей, наприклад 60-70 років і нинішню, то ми побачимо, що вони зовсім різні. Незмінним тільки залишається, що за всіх часів у молоді є свій стиль.

Зараз за бажання бути модним ніхто не карає і нічого не говорить, але раніше, таких людей називали стилягами, і бажання бути несхожим на інших не віталося суспільством, навіть навпаки, багато хто вважав це ганебним. Зараз же в кожного є свій стиль розмови, одягу і манери поведінки. Для мене найпоширенішими й актуальними на сьогоднішній день є 3 плини в стилях молоді: емо, готичний стиль і репери. А як же довідатися, у кого який стиль? Так легко й просто, за зовнішнім виглядом.

Готичний стиль, представники цього стилю ніби поклоняються темним силам. Це любителі побродити по цвинтарях у нічний час, поговорити про суїцид і потойбічний світ. Їх одяг - все чорне. Лице готи звичайно роблять блідим, а губи й очі намагаються підкреслити темними фарбами. Рухи звичайно повільні, та й розмовляють вони також повільно, додаючи своєму виду якоїсь таємничості й наводячи страх на оточуючих.

Реперів, думаю, знає кожен, адже зараз кожний другий парубок, одягається як репер. Звичайно їх одяг - це широкі штани, які по їхньому сленгу називаються труби й завелика футболка. Стиль завершується за допомогою кепки, одягненої задом наперед і різними аксесуарами, наприклад ланцюгом з великим кулоном у формі долара. Представники цього стилю слухають реп, а деякі самі складають. Стиль розмови в цієї молоді подібний до пісні, тобто вони можуть розмовляти римою, помахуючи руками й погойдуючи тілом. Реперський стиль ділиться на кілька різновидів, самою основною гілкою в цьому потоці є дансери. Молодь, що любить танцювати, і танцює реп, а стиль одягу й манера розмови залишається тією ж.

Залишився стиль емо. Для мене цей стиль не дуже знайомий, але насамперед молодь емо легко відрізнити за їх зовнішнім виглядом. Особливо по зачісці. Це об'ємна споруда і косий чубчик, що обов’язково спадає прямо на очі. Макіяж також відмітний. Очі емо підводять кольором і дуже виділяють, але так, щоб це виглядало красиво. Для мене це найбільш приємний стиль. Одяг може бути і одного кольору, але не обов'язково чорний, а просто на будь-який смак. Тому молодь емо відрізняють в основному по їхньому зовнішньому вигляді, вірніше по макіяжу й зачісці, адже поведінка в них звичайна і нічим не відрізняється.

Головне, що зараз молодь ніхто не карає за обраний стиль, можливо це дає молоді розвиватися в будь-якому напрямку.


Анкета

     1. Скільки Вам років?
     2. Де навчаєтесь? 
     3. Чи входите Ви до молодіжних організацій (як формальних, так і неформальних)? 
     4. Якщо так, то якої саме? 
     5. Як Ви відноситесь до людей, які входять до цих груп? 
     6. Як Ви вважаєте чи субкультура допомагає реалізуватись молодій людині у житті? 


Файл:Діаграма1


№= =Вид субкультури= ==Вік учасника== ==Кількість %=

1 Емо 13 – 18 =30%= 2 Готи 17 – 25 =20%= 3 Металісти 18 і старше =25%= 4 Репери 16 – 25 =25%=

Табл 1. Якому віці притаманний вид субкультури