Навчальний проект Бабашової Саміри

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

Автор навчального проекту:

... Саміра Бабашова

Творча назва

...

КАЗКАLAND

Основні питання:

Ключове питання: Як мова відображає культуру? Тематичні питання:

1. ...Чому важливий переклад приказок та прислів’їв ?

2. ...Як приказки та прислів’я можуть відобразити концепт «сім’я » в обох лінгвокультурах?


Змістові питання:

-... Як ви розумієте поняття "концепт сім’я "

-... Які існують мікрополя КС?

-... З якими концептами має перетин КС?




Стислий опис:

...


Кінцевий продукт

Який кінцевий продукт отримають Участники у результаті своєї роботи, як його практично можна буде використовувати у навчальному процесі. Нове знання про культуру і концепт "родина" в прислів’ях та приказках та створити презентацію або доповідь яка демонструвала їх розуміння розглянутого матеріалу.

Навчальні предмет(и):

Переклад, Стилістика аглійської мови

Навчальна тема проекту

Матеріали можуть бути запропонованы для особистого опрацювання у курсових та дипломних роботах результати работи можуть бути використані на практичних заняттях английскої та української мов.

Класи:

Студенти 2,3 курсу

Навчальні цілі та очікувані результати навчання:

Приклад опису навчальних цілей



Діяльність учнів: Детальний опис етапів реалізації проекту, які будуть виконувати Участники.

Приклади опису:

діяльність учнів у проекті "Як розв’язати нелінійне рівняння?" діяльність учнів у проекті діяльність учнів у дослідницькому проекті


[ред.] Приблизний час, необхідний для реалізації навчального проекту: [ред.] Оцінювання знань та вмінь учнів: Розміщуються критерії оцінювання діяльності Учасників у проекті.



[ред.] Приклад продукту проектної діяльності учнів Розміщуються посилання на учнівську презентацію, публікацію або інші матеріали:

веб-ресурс для збереження презентацій Slideshare; веб-ресурс для збереження документів Scribd. [ред.] Дидактичні матеріали: тестові завдання (веб-ресурс для он-лайн тестування Майстер-Тест); опитування (веб-ресурс для проведення он-лайн опитування Про-Опрос); елетронний журнал успішності (Google Документи).


[ред.] Методичні матеріали: на блог проекту (веб-ресурс для ведення щоденника Blogger); презентація або публікацію вчителя (Slideshare або Scribd); фотоальбом (веб-ресурс для збереження цифрових фотографій Picasa); добірка відеоматеріалів (веб-ресурс для збереження відеозаписів YouTube). [ред.] Вхідні знання та навички: ....................

[ред.] Ресурси Друковані матеріали: ....

Интернет ресурси: Розмістити посилання на колекцію закладок у веб-ресурсі БобрДобр.

Отримано з http://wiki.kspu.kr.ua/index.php/%D0%A8%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD:%D0%9F%D0%BB%D0%B0%D0%BD_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%83