Портфоліо навчального проекту Леонова Інна Вікторівна, 2018

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук

Назва навчальної теми

' Тіла обертання навколо нас 200 пкс поцентру

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Геометрія, інформатика

Вік учнів, клас

11 клас 16-17 років

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Проект розрахований для учнів 11-го класу під час вивчення теми «Тіла обертання». В позаурочний час учні, поділившись на три групи, збирають необхідний матеріал. Діти будуть створювати таблиці та графіки. Учні будуть розробляти Інформаційні бюлетені та розробляти веб - сторінки з фотографіями, малюнками та статтями для шкільного веб-сайту. Вони створюватимуть та демонструватимуть свої мультимедійні презентації для класу. Завдяки участі в проекті діти отримують та вдосконалюють уміння працювати з різноманітними джерелами інформації, розвивати навички роботи на комп’ютері, здобувати знання та досвід, необхідний для подальшого життя, вчаться на практиці використовувати здобуті знання, переконуються в тому, що знання з математики потрібні в повсякденному житті.

План вивчення теми (вставити файл)

поцентру

План впровадження проекту


План вивчення теми

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Оцінювання діяльності учнів здійснюється на протязі всього проекту. Оцінювання роботи учнів розпочинається із заповнення таблиці ЗХД. Учні на аркуші паперу активізують попередні знання і це дозволяє встановити особисті відносини з матеріалами, які належить вивчити. Учні починають з мозкового штурму ідей в області «Знаю». Пізніше (після демонстрації вчительської презентації), вони діляться на групи, збирають питання, які вони хочуть вивчити, – «Хочу дізнатися». Потім, коли учні починають відповідати на питання проекту, вони записують отриману інформацію в наступну колонку – «Дізнався».

Вчитель оцінює діяльність окремих учнів та груп, зокрема, в процесі їхньої роботи, відвідування консультацій (та електронне спілкування з учнями через Інтернет), де він бачить прогрес роботи учнівських груп, віднайдені списки джерел та літератури, Інтернет-ресурсів, їхні міркування. Зустрічі в ході проекту показуватимуть готовність (чи неготовність) учнів до переходу на наступний етап у роботі над проектом. Також вчитель буде намагатися сприяти самооцінюванню і рефлексії, шляхом пропозиції учням оцінити власну роботу, свої думки і навчання та свої товаришів, методи їх поліпшення.

Завершальний етап оцінювання розпочинається із презентації учнів і захисту учнівських робіт (критерії яких визначені вчителем ще на початку проекту), остаточним заповненням таблиці «ЗХД» та контролю знань з теми шляхом нескладного тестування (Форма Google). Після цього вчитель займається підсумковим оцінюванням та виставляє підсумкові оцінки кожному учню в журнал.

Таблиця ЗХД

Критерії оцінювання презентації

Інструкція поведінки в кабінеті математики

Діяльність учнів та вчителя

Інформаційні ресурси

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Леонова Інна

Фах, навчальний предмет

Математика, інформатика

Навчальний заклад

Центральноукраїнський педагогічний університет ім. Володимира Винниченка

Місто/село, район, область =

с. Велика Виска, Маловисківський район, Кіровоградська область

Контактні дані

[email protected]

Віломості про тренінг

Intel-logo.jpg

Курс Intel «Навчання для майбутнього» був розроблений для розвитку вашої творчості та творчості ваших учнів. Цей курс допоможе вам використовувати ІКТ (інформаційно-комунікаційні технології) для того, щоб розвивати уяву учнів та зацікавленість їх у навчанні.

Дати проведення

з 4 по 8 червня 2018 року

Місце проведення тренінгу

м. Кропивницький, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Тренери

Ботузова Юлія Володимирівна

Лупан Ірина Володимирівна