- набір математичних символів
1. Математичні символи набирають світлим курсивом, грецьким і готичним світлим прямим. Фізичні і хімічні - світлим прямим; математичні скорочення, скорочення фізичних величин і одиниць виміру - світлим прямим.
2. Числа і дроби повиині бути набрані прямим шрифтом.
3. Математичні знаки дій і співвідношень відбиваються від суміжних символів або чисел на 2п.
4. Математичні скорочення відбиваються від суміжних елементів формули на 2п.
5. Символи, що позначають функції, збільшення та диференціали від наступних позначень функції або аргументів не відбиваються, а загальні позначення (f(x), 2dxdy) від попередніх і наступних елементів формули відбиваються на 2п.
6. Розділові знаки, що закінчують формулу, розміщуються чітко в основному рядку. Якщо формула закінчується однорядковим елементом, то знак не відбивається, якщо ж в кінці формули знаходиться елемент із горизонтальною розподільною лінією, то знак повинен бути відбитим на 2п.
7. Чисельник і знаменник повинні бути точно посередині довжини розподільної лінії. Чисельник і знаменник не відбиваються від розподільної лінії.
8. Вертикальні тонкі і подвійні лінії у визначниках і матрицях повинні чітко дорівнювати висоті визначника і відбиватися від його стопчиків і від поряд розташованих елементів на 2п.
9. Визначники за формою повинні наближатися до квадрата.
10. Отточія в рядках формул, що означають пропуск аналогічних елементів, набираються трьома крапками з розбивкою між ними по 3п.
11. Номер формули розміщується чітко на її середній лінії, а для формул, об'єднаних фігурною дужкою, - навпроти вістря дужки.