Портфоліо навчального проекту Корнєва Ігоря, 2015

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Superstitions-Images.png

Назва навчальної теми

To Believe or Not To Believe?!? Забобони і Прикмети в Україні та Великобританії

THEIR-FINGERS-facebook.jpg

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Основний - практика усного та писемного мовлення англійської мови.

Другорядні - культурологія, етика, психологія.

Вік студентів

1-2 курс

Стислий опис проекту

В нашому світі інформаційних технологій майже не залишилося віри у щось загадкове та містичне. Основною задачею проекту є порівняння та знаходження зв’язків між англійськими та українськими прикметами та забобонами. Теоретична значимість проекту визначається дослідницькою роботою студентів у літературі, історії та традиціях країни виучуваної мови для кращого розуміння культурних рис Великобританії та України. Перед студентами будуть поставлені такі завдання:

1. Вивчити та проаналізувати літературу, присвячену забобонам та прикметам у Великобританії та Україні 2. Знайти відповідники забобонів у культурах двох країн

3. Проаналізувати різницю у семантичному значенні прикмет та забобонів Великобританії та України

4. Підвести підсумок про роль забобонів вжитті людей та культурі даних країн

Результатом роботи студентів у проекті буде нове знання та погляд на культурні відмінності і схожості Батьківщини та країни виучуваної мови на базі історичних прикмет.

План вивчення теми

План вивчення теми

План впровадження проекту

Інструкція

Оцінювання

Використання запитань впродовж вивчення теми для з’ясування розуміння студентами Основних запитань. Для того щоб оцінити думки та з’ясувати точки зору кожного зі студентів, їм буде запропоновано пройти опитування, за допомогою якого, отримаємо певні результати. Працюючи над власними презентаціями, а саме етап створення та розробки, студенти будуть працювати над матеріалами, які вони засвоювали під час вивчення всієї теми, а також шукати нову інформацію згідно критеріїв, які запропонував викладач. Під час кінцевого етапу, а саме під час демонстрації студентами власних проектів, оцінюватись, в першу чергу, буде структурованість, логічність викладу, достовірність та точність запропонованого матеріалу.

Оцінювання студентів

Форма самооцінювання студентів роботи над проектом

Форма оцінювання вікі-статей студентів

Діяльність учнів та вчителя

Робота над проектом «Забобони і Прикмети в Україні та Великобританії» передбачає свій початок із тематичної бесіди на подану тему. Під час бесіди, студентам будуть ставитися ключові та тематичні запитання, відбуватиметься демонстрація презентації. Переглядаючи слайди презентації, студенти обговорюють проблемні питання. Знайомляться з критеріями виконання своїх робіт і планують власне дослідження. Під час виконання роботи, студентам пропонується пройти опитування, що допоможе викладачу узагальнити погляди та думки студентів стосовно поставленої проблеми. Захист проекту здійснюється у вигляді конференції, на якій кожна група доповідатиме результати своїх досліджень.

Britishsuperstitions 1 стр.jpg Britishsuperstitions 2 стр.jpg

Документ для фасилітації "Карта проекту Бібліотека 21-століття"

Стаття до проекту "Superstitions in Britain and Ukraine"

Табличка ЗХД

Опитувальник

Опитувальник 2

Тест

Презентація вчителя

Презентація студента

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Ігор Корнєв

Фах, навчальний предмет

Факультет іноземних мов. Спеціальність Філологія (мова і література англійська)

Навчальний заклад

Кіровоградський державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка

Місто\село, район, область

м. Кіровоград

Контактні дані

[email protected]

Відомості про тренінг

Мета основного курсу Intel «Навчання для майбутнього» — допомогти вчителям розвинути навички навчання, що базуються на навчальних потребах учнів, за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) та методу проектів.

Основний курс Intel «Навчання для майбутнього» містить наступні головні теми: - ефективне використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі для формування у учнів навичок 21 століття; - використання інформаційно-комунікаційних технологій для покращення результатів навчання за допомогою проведення досліджень, комунікації, взаємодії, застосування ефективних стратегій та інших засобів: - розробка та наповнення навчальних планів та завдань, що відповідають державним освітнім стандартам; керування навчальним процесом, зосередженим на навчальних потребах учнів, що заохочує самостійне визначення напряму навчання та спонукає до розвитку навичок мислення вищих рівнів; співпраця з колегами для спільного вирішення проблем у навчанні учнів та оцінюванні навчальних планів один одного.

Дати проведення тренінгу

2.02.15 – 6.02.15

Місце проведення тренінгу

м. Кіровоград, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Тренери

Копотій Вікторія Володимирівна - викладач кафедри інформатики

Ресурси

http://wiki.kspu.kr.ua

http://www.multitran.ru

http://uk.wikipedia.org/

http://www.educationuk.org/