Користувач:Дмитришина Ганна

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Дмитришина Ганна

Студентка факультету педагогіки та психології КДПУ іменіВолодимира Винниченка. В 2014 році закінчила факультет педагогіки та психології КДПУ імені Володимира Винниченка та отримала диплом бакалавра. Зараз навчаюся в магістратурі та на екстернатній формі за сцеціальністю "Соціальна педагогіка" ......

Проекти в яких беру участь

Проект "Інформаційне суспільство"

Завдання для самостійного опрацювання

Служба для збереження відеозаписів YouTube

Соціальний сервіс, призначений для збереження, перегляду та обговорення цифрових відеозаписів. В сервісі використовують мітки-категорії. У відповідності до присвоєних міток окремі відеозаписи можуть об‘єднуватися в тематичні „телевізійні канали”.

Користувачі сервісу можуть:

  • Завантажувати на сервер, відмічати мітками та обмінюватися відеокліпами.
  • Переглядати відеокліпи інших користувачів.
  • Знаходити, створювати та об‘єднувати користувачів в тематичні групи.
  • Підписуватися на оновлення відео кліпів, створювати плей-листи та „відео канали”.
  • Інтегрувати відео кліпи з Ютьюб на власні веб-сайти.

Підтримуються відео-файли, створені за допомогою цифрової камери, відеокамери та мобільних телефонів у форматах .WMV, .AVI, .MOV, и .MPG .

Цікаві відеоматеріали

http://vc.v-class.ru/vclass/vcplayer.html?cid=5525389515328071455

Завдання

  1. Переглянути веб-ресурс для збереження відеозаписів YouTube (www.youtube.com). Можна також завантажити зі сторінок Google.
  2. Дібрати цікавий ролик зі фрагментами студентського життя або демонстрація використання нових інформаційних технологій. Зберегти цей відеозапис на власному диску для подальшої роботи.
  3. Якщо у Вас є власний відеозапис, то розмістіть його у ресурсі (при наявності власного відео). Посилання на власний та знайдений відеоролік розмістити на власній сторінці користувача у Вікі-КДПУ.

Служба для збереження мультимедійних презентацій Slideshare

Соціальний сервіс, що дозволяє конвертувати презентації PowerPoint у формат Flash і призначений для зберігання й подальшого особистого, або спільного їхнього використання. Даний сервіс надає користувачеві можливість демонстрації своїх презентацій в онлайн-режимі. Додавання презентації здійснюється шляхом завантаження файлу з вашого комп'ютера (підтримуються формати PowerPoint, OpenOffice, Keynote або PDF). Подальшого редагування не передбачається. Відразу після розміщення матеріали стають доступними для перегляду іншими користувачами.

Завдання

  1. Переглянути веб-ресурс для збереження презентацій Slideshare (http://www.slideshare.net).
  2. Зареєструватися у даному ресурсі.
  3. Переглянути презентацію за адресою (http://www.slideshare.net/vika_kopoty/prezen-25-kadr) і дописати коментар (3-5 речень).
  4. Дібрати невелику мультимедійну презентацію (5-10 слайдів) з тих, що були Вами створені при вивченні різних дисциплін.
  5. Завантажити дібрану презентацію. Посилання на власну презентацію розмістити на власній сторінці користувача у Вікі-КДПУ.


Служба для збереження текстових документів Scribd

Соціальний сервіс, який дозволяє будь-якому користувачу інтернету легко публікувати, розповсюджувати та спільно використовувати електронні книги, документи, презентації, інформаційні бюлетні та інше. Документи з Scribd показуються в спеціальному флеш-модулі, який можна також вставляти й на будь-які сторінки (наприклад, блоги), використовуючи надаваний сервісом HTML-Код. Цей модуль не набагато гірший за функціям перегляду документа, наприклад, за Microsoft Word. Закачати документ можна у форматі PDF, .doc, .txt тощо.

Завдання

  1. Переглянути веб-ресурс для збереження документів Scribd (http://www.scribd.com).
  2. Зареєструватися у даному ресурсі.
  3. Дібрати невеликий текстовий документ (1-2 сторінки) з тих, що були Вами особисто створені (бажано, щоб це була творча робота або звіт про результати дослідницької роботи).
  4. Завантажити дібраний документ. Посилання на документ розмістити на власній сторінці користувача у Вікі-КДПУ.
  5. Переглянути документ за адресою (www.scribd.com/doc/488679) і дописати коментар (3-5 речень).


Сервіси для збереження гіперпосилань.

Це сервіс для роботи з обраними закладками в Інтернеті. Він дає можливість користувачам зберігати й систематизувати закладки в Інтернеті, ділитися й обмінюватися ними із друзями й знайомими, створювати співтовариства за темами й інтересами, збирати в рамках цих співтовариств посилання, разом з іншими учасниками.

Крім того сервіс надає можливості показати іншим кращі посилання, які вам вдалося знайти за тією чи іншою темою. Зберігання закладок на BobrDobr.ru дає можливість зручного доступу до них з будь-якого комп'ютера з будь-якої частини світу. Як самому користувачеві, так й (за його бажанням) іншим людям. При цьому в користувача завжди є можливість вирішити, кому і в якому обсязі надати доступ до своїх закладок.

Завдання

  1. Переглянути веб-ресурс БобрДобр (bobrdobr.ru).
  2. Зареєструватися у даному ресурсі.
  3. Знайти і переглянути групу “Інформаційне суспільство”. Долучитися до цієї групи (http://bobrdobr.ru/group/4081654/).
  4. Здійснити пошук у мережі інтернет засобами пошукових систем, наприклад, www.google.com.ua, цікаві, повні, актуальні інформаційні ресурси, де б містилися відповіді на запитання поставлені вище.
  5. Найкращі 5 ресурсів з відповідної теми зберегти у вигляді закладок у БобрДобр у власному аккаунті. Ці закладки добавити до групи “Інформаційне суспільство”.
  6. Переглянути, які закладки вже є у цій групі. Вибрати найбільш для Вас цікаву і написати до неї коментарі.

Мої роботи

В цьому розділі розміщуються посилання (внутрішні та зовнішні)на ваші роботи, додається короткий опис. Роль інформаційних технологій у сучасному житті