Опис пошукової системи Bing

Матеріал з Вікі ЦДУ
Версія від 00:53, 18 січня 2019; 2724683 (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Текст заголовка

Bing logo (2016).svg.png

URL головної сторінки

https://www.bing.com/

--Бабій В.А. (обговорення) 12:33, 13 грудня 2018 (EET)

Історія

Восени 1998 року з'явився сайт Microsoft Network Search (скорочено MSN Search), який представляв собою пошукову систему Microsoft, яка містила пошукову машину, індекс, а також веб-сканер.

Пізніше, 8 березня 2006 року була представлена бета-версія сервісу Windows Live Search, а 12 вересня 2006 року відбувся її остаточний реліз, який замінив застарілу систему MSN Search.

Новий пошуковий механізм дозволяв користувачам шукати серед даних конкретного типу, в веб-інтерфейсі обраного за допомогою вкладок: по веб-сторінкам, новинам, зображенням, музиці, на робочому столі, в каталогах і в Microsoft Encarta. MSN Search прагнула зробити так, щоб у їх пошукової системи було більш ніж 2,5 млрд запитів у всьому світу за кожен місяць і «бути більш корисною, надаючи користувачам полегшений доступ до інформації і більш точні відповіді на питання». В меню настройки Internet Explorer можна змінити пошукову систему, задану за замовчуванням.

У жовтні 2006 року була запущена вірусна маркетингова кампанія Ms. Dewey, що рекламувала Live Search. Інтерфейс сайту ґрунтувався на Adobe Flash. На тлі сучасного міського пейзажу справа на екрані розміщувалися результати пошуку, а зліва - анімований персонаж - молода жінка міс Дьюї, яка коментувала запити, що вводяться, наочно представляла результати пошуку і розважала користувача під час простою (пор. Помічник Microsoft Office). Роль міс Дьюї виконала Яніна Ґаванкар.

21 березня 2007 року компанія Microsoft оголосила, що пошукова система Live Search припине бути частиною комплексу продуктів Windows Live. Live Search була інтегрована в Live Search and Ad Platform, очолюваних Сатьєю Наделлою, яка була частиною Microsoft. В рамках цієї зміни Live Search була об'єднана з Microsoft adCenter.

У 2007 був запущений візуальний пошуковик Tafiti (що означає 'досліджувати' на суахілі), заснований на Live Search і Microsoft Silverlight.

На початку 2009 року в компанії Microsoft почалося внутрішнє тестування нового пошукового движка з кодовим ім'ям Kumo (く も), що може бути переведено з японського як 'павук' (蜘蛛) і як 'хмара' (雲), що відсилає одночасно до пошукових роботів і до хмарних обчислень. C 1-червня 2009 року Kumo став основою, яка прийшла на зміну Live Search пошукової системи Bing.

Менеджер Microsoft по бренд-маркетингу Девід Уебстер спочатку пропонував назву Bang - коротке, легко запам'ятовується, зручне в написанні. Bang може бути переведено як 'знак оклику', протилежний питальному. В результаті від цього варіанту відмовилися, так як слово to bang могло правильно використовуватися як дієслово, що означає пошук в Інтернеті. Microsoft у співпраці з компанією Interbrand, яка розробляє бренди, вибрала схожу назву Bing, що повинно було нагадувати людям про момент відкриття або прийняття рішення. Bing також звучить схоже з «бінго!», Вигуком при виграші в однойменній грі.

У 2011 році Microsoft вдалося досягти угоди з канадською компанією Research In Motion на надання пошуку на мобільних телефонах канадського виробника.

--Бабій В.А. (обговорення) 00:52, 18 січня 2019 (EET)

Загальний опис системи, її особливості

Bing — пошукова система, що належить компанії Microsoft. Цей пошуковий сервіс змінив попередні пошукові, що розроблялись корпорацією: MSN Search, Windows Live Search та пізніше Live Search. Bing виконує пошук тексту, зображень, відео або географічних об'єктів, які потім відображає на мапі. Сервіс працює на платформі ASP.NET.

Пошукова система має ряд унікальних особливостей, таких як можливість перегляду результатів пошуку на одній веб-сторінці (замість того, щоб перегортати сторінки результатів пошуку), а також можливість динамічно коректувати обсяг інформації, яка відображається для кожного результату пошуку (наприклад, тільки назва, коротке зведення або велика зведення).

В даний час сайт Bing займає 2-е місце в списку найбільш популярних пошукових сайтів за обсягом трафіку, на відміну від яких має низку можливостей, таких як перегляд результатів пошуку на одній сторінці (замість гортання численних сторінок результатів пошуку), а також динамічне коригування обсягу інформації, яка відображається для кожного результату пошуку, вбудований пошук значення слів в Microsoft Word.

--Бабій В.А. (обговорення) 00:52, 18 січня 2019 (EET)

Оформлення

У Bing присутні деякі цікаві нововведення, що стосуються інтернет-пошуку, наприклад:

  • щодня змінюються теми оформлення стартової сторінки з інформаційними блоками;
  • додаткові дані по кожному результату пошуку;
  • вбудований сервіс для пошуку маршрутів (інші спеціальні пошукові сервіси з'являться незабаром);
  • функції, що підвищують зручність у використанні при пошуку інформації, зображень і відео.

--Бабій В.А. (обговорення) 00:52, 18 січня 2019 (EET)


З тих хочете знати більше про фотографії? Якщо у вас є трохи часу, щоб витратити, і хочете, щоб вивчити спосіб дня, наведіть курсор миші навколо нього, поки не знайдете точку доступу:


Приховані в образ, "гарячі точки призначені для інтриг і повідомити вам. Якщо ви подивіться, ви знайдете чотири з них кожен день. Кожен дає вам шанс, щоб дізнатися більше про предмет зображення.

Хочете просто факти? Якщо ви просто хочете знати, де була зроблена фотографія, вказує на символ авторського права, щоб побачити коротку підпис до зображення, а також ім'я фотографа і агентство.


Хіба ви пропустите один? Якщо ви пропустили день або просто хочете подивитися його ще раз, клацніть стрілки у нижній правій частині екрану, щоб переглянути останні сім днів сторінках. Ви можете взаємодіяти з кожної сторінки так само, як ви могли, коли вона вперше з'явилася. І щоб повернутися ще далі, перевірте сторінку Bing Visual Search галерея .

Зробити Bing вашої домашньої сторінки за замовчуванням Любов щодня фотографія? Встановити Bing як використовуваний за замовчуванням домашню сторінку, слідуючи інструкціям для вашого браузера Зробити стартовою Bing .

Поверніть зображення з Якщо ви не хочете бачити щодня зображення на головній сторінці, ви можете вимкнути його, натиснувши Дайте мені простий фон нижче. Для включення зображення знову, повернутися до цієї сторінки та натисніть Покажіть мені щодня зображень.

Bing (раніше Live Search, Windows Live Search і MSN Search) є поточною пошукової мережі (рекламується як "рішення двигун") [3] від Microsoft. Бінг був відкритий в Microsoft CEO Стів Балмер 28 травня 2009 All Things Digital-конференції в Сан-Дієго. Він продовжував повністю онлайн на 3 червня 2009, [5] з попередньою версією випущений на 1 червня 2009.

Помітні зміни включають до списку пошукових запитів пропозицій, як вводяться і список пов'язаних з темою пошуку (так званий "Explorer панель") на основі [7] семантичні технології Powerset, що Microsoft придбала в 2008 році. [9] [10] , Бінг є третім за величиною пошукова система в Інтернеті на обсяг запитів на 3,24%, після його конкурент Google на 84. --Гонтаренко Маша 2 листопада, 15:26

Пошукова система Bing допоможе здійснювати покупки

Корпорація Microsoft перетворює свою пошукову систему Bing не лише в інструмент щоденного використання, але й в засіб вирішення низки завдань. Днями корпорація представила оновлену версію пошукової системи Bing Shopping – сервісу для пошуку товарів і цін.

Оновлений Bing Shopping отримав покращену навігацію і перегляд товарів за категоріями. В лівої частини сторінки тепер розміщений список товарних категорій. Послідовно уточнюючи категорії, користувачі можуть вибрати найбільш цікаві для них товари.

На сторінці з попереднім переглядом списку товарів кожна позиція містить її характеристики, відгуки покупців, технічні дані і список Інтернет-магазинів, в яких ці товари можна купити. В оновленому розділі відгуків і рецензій користувачі можуть відфільтрувати потрібні позиції і переглянути оцінку конкретної характеристики товару. Наприклад, тепер користувачі можуть переглянути відгуки, в яких згадується тривалість роботи мобільного телефону чи шум, який супроводжує роботу пральної машинки. Всі відгуки зібрані на спеціальній сторінці – картці відгуків.

Окрім того, в правій частині вікна браузера представлені числові характеристики користувацьких відгуків. Ці характеристики будуть різними для різних товарів. Наприклад, для MP3-плеєрів тут можна подивитись, як користувачі оцінюють якість звучання, інтерфейс, простоту використання. У верхній частині вікна представлена зведена діаграма, яка демонструє загальну оцінку товару. Тут видно, скільки користувачів оцінили його високо, скільки поставили середню оцінку, скільки – низьку.

Нагадаємо, що нещодавно Bing анонсував велике оновлення функцій пошукової системи. Серед можливостей сервісу з'являться інтеграція з картками, пошук маршрутів, зручніший інтерфейс перегляду результатів роботи пошукової системи.