Стаття проекту "Урок майбутнього!" (Письменна Марія)

Матеріал з Вікі ЦДУ
Версія від 19:28, 25 березня 2018; 2471294 (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук




Навчальний предмет

Біологія

Вік учнів, клас

15-17 років, 10 клас

Тема уроку

Основні процеси клітинного рівня

Тип уроку

Узагальнення і систематизація знань і вмінь

Мета уроку

Навчальна мета з’ясувати якість та рівень оволодіння знаннями та вміннями, що були отримані на попередніх уроках з теми «Основні процеси клітинного рівня», використовуючи методи контролю та самоконтролю у вигляді ігрової форми діяльності; узагальнити й закріпити знання з теми «Основні процеси клітинного рівня».

Розвивальна мета розвивати вміння класифікувати, виявляти зв’язки, формулювати висновки; розвивати комунікативні навички під час роботи у групах, розвивати пізнавальний інтерес; розвивати вміння пояснювати особливості, закономірності, аналізувати, спів ставляти шляхом виконання завдань різних рівнів складності.

Виховна мета створити умови для реальної самооцінки учнів, реалізації їх, як особистості, розвивати комунікативні навички під час роботи в групі в нестандартній ситуації завдяки ігровій формі діяльності.

Хід уроку

1. Організаційний етап.

Учитель біології. – Добрий день, діти! Сьгодні на уроці нам потрібно: узагальнити й закріпити знання з теми «Основні процеси клітинного рівня», використовуючи ігрові форми діяльності.
- Узагальнити та закріпити знання нам допоможе:
Виконання тренувальних вправи:

  • «Допоможи знайти цифру»
  • Встановити відповідність
  • «Лови помилку»

А також проведення вікторини у форматі ЗНО питання з однією правильною відповіддю за допомогою платформи KAHOOT. За результатами вікторини всі отримають оцінки.

2. Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності.

Перше завдання: - Потрібно замість зірочок написати цифри.

2018-03-25 184617.jpg

2018-03-25 184648.jpg










































Наступне завдання.
Робота в групах.
- Записати відповідність між процесами темнової та світлової фаз фотосинтезу.

2018-03-25 185857.jpg
























  • «Лови помилку»

- Вам потрібно знайти, які помилки допущено в даному тексті.

2018-03-25 190309.jpg






















3. Основна частина уроку.

Обговорення, узагальнення та систематизація матеріалів теми.
Інструктаж та проведення вікторини «Обмін речовин та перетворення енергії».

2018-03-25 195014.jpg





















Починаємо вікторину!

2018-03-25 195618.jpg

























5. Підбиття підсумків.

Виставлення оцінок за результатами вікторини

2018-03-25 200314.jpg






















6. Домашнє завдання.

2018-03-25 200601.jpg






















Інформаційні ресурси

Електронні ресурси

  1. https://kahoot.com

Автор статті

Студентка природничо-географічного факультету, 6 курсу, спеціальність біологія

Письменна Марія Андріївна


Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка