Портфоліо проекту до курсу"ІКТ в освіті" Маслянікової Ірини
Зміст
Предмет, навчальна тема
Вік учнів, клас
Стислий опис проекту
'ТЕХНОЛОГІЯ ПОСТАНОВКИ ЗВУКА НА ФЛЕЙТІ: ІСТОРІЯ І СУЧАСНІСТЬ У сучасному виконавстві на флейті питання технології звукотворчого процесу не втрачають своєї актуальності як серед дослідників, так і серед виконавців та педа- гогів. Про це свідчить поява багатьох опублікованих в останні десятиліття відомими зарубіжними авторами фундаментальних монографій і посібників, присвячених тех- нологічним аспектам звуковидобування на флейті. Ідеться передусім про працю ні- мецької флейтистки Е. Едлєр-Буш «Флейтовий звук: основа гри і занять на флейті» 1 . У цій праці детально розглянуто принципи формування та розвитку звука на флейті. Наукове обґрунтування процесу звукоутворення на флейті дає німецький педагог Х. Вюрц2 , виділяючи його біоакустичну складову і зосереджуючи увагу на методоло- гічних та дидактичних засадах роботи над звуком у класі з фаху. Основні складові теорії і практики гри на інструменті розкриває В. Ріхтер, автор популярного у Німеч- чині методичного посібника. .
Діяльність учнів та вчителя
План роботи учня у проекті
Наприклад, План проекту "25 кадр. Міф або реальність?"
Діяльність учнів у проекті (етапи реалізації проекту)
Чіткий послідовний опис діяльності учнів в ході вивчення теми та реалізації проектів – обсяг та послідовність вправ і пояснення того, як учні задіяні у плануванні власного навчання.
1 етап
.....
2 етап
.....
Наприклад
1-й етап: презентація вчителем проекту. Учні переглядають презентацію проекту та обговорюють поставлену проблему. Знайомляться з критеріями виконання своїх робіт. Об’єднуються у групи по 3-4 особи за уподобанням та планування дослідження. У групах немає розподілу по ролях, всі учні виконують однакову роботу. (Лише можна поділити завдання на етапі підготовки до презентації результатів проекту: один із групи готує мультимедійну презентацію, другий – публікацію (інформаційний бюлетень), а третій – веб-сайт (вікі-статтю). 2-й етап: проведення опитування серед однолітків (учні 10-11 класів) та батьків за запропонованою вчителем схемою. Визначення рівня інтересу до проблеми дослідження. 3-й етап: перегляд веб-ресурсів, що запропонував вчитель, та пошук інших ресурсів із заданої теми. 4-й етап: аналіз та оцінювання веб-ресурсів. Визначення веб-сайтів з найбільш достовірною інформацію. 5-й етап: Підведення підсумків роботи та підготовка до презентації результатів. 6-й етап: Створення мультимедійної презентації, публікації та веб-сайту. |
Методичні та дидактичні матеріали проекту
Мультимедійна презентація проекту:
- Google Диск
- Prezi (https://prezi.com/)
- Slideshare (http://www.slideshare.net)
- ...
Наприклад, Презентація проекту "25 кадр. Міф або реальність"
Календар подій проекту:
Google Календар (посилання на календар проекту)
Наприклад, Календарь сетевого проекта "25-й кадр. Миф или реальность" за грудень 2007 року.
Методичні та дидактичні матеріали
- Тести
- Опитування і анкети
- Спільно створені матеріали (Google)
- Ігри
- Стінгазета (
- ....
Спілкування між учасниками проекту
- Чат
- Форум
- Блог
- Спільнота на базі соціальних мереж
- Skype
- Telegram
- Viber
- Wiki-сторінка
- Сайт
- .....
Наприклад, Блог проекту "25 кадр. Міф або реальність?"
Інформаційні ресурси
Друковані джерела
- ...
- ...
- ...
Відеоматеріали
- ...
- ...
- ...
Електронні ресурси
- ...
- ...
- ...
Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка