Портфоліо до проекту "Штучний інтелект" Отріченко Ксенія
Зміст
Тема статті
Цікава подруга на ім'я Siri
Стислий опис проблеми
Siri – це найвідоміший приклад штучного інтелекту.
Siri – розробка Міжнародного центру штучного інтелекту SRI, що є відгалуженням фінансованого Управлінням перспективних дослідницьких програм (DARPA).
C появою iPhone 4S в нас з’явилась нова і цікава подружка - електронна помічниця Siri покликана допомагати нам виконувати різні завдання, не торкаючись до телефону.
Siri [ˈsɪri] — персональний помічник і питально-відповідальна система, адаптована під iOS. Цей додаток спілкується природною мовою, щоб відповідати на питання і давати рекомендації.
Siri пристосовується до кожного користувача індивідуально, вивчаючи його особливості протягом тривалого часу.
Siri почали розробляти у грудні 2007 року Даг Кітлаусс (CEO), Адам Чейер і Том Грюбер спільно з Норманом Винарським з SRI International.
13 жовтня 2008 Сірі отримало фінансування у розмірі $8,5 мільйонів від Menlo Ventures і Morgenthaler Ventures. У листопаді 2009 року група розробників отримала додаткове фінансування в розмірі $15,5 мільйонів від тих же інвесторів, але в цей раз на чолі з гонконгським мільйонером Лі Цзяченом. Даг Кітлаусс покинув пост генерального директора після того як Apple випустила iPhone 4S.
Siri передбачає діалогову взаємодію з багатьма додатками, включаючи нагадування, погоду, акції, передачу повідомлень, електронну пошту, календар, контакти, примітки, музику, годинник, веб-браузер і карти. Підтримується англійська (США, Велика Британія, Канада і Австралія), німецька, японська та французькі мови. Надалі були додані китайська, італійська, корейська, іспанська та російська мови.
На жаль, Siri – не всемогутня, вона не замінить вам співрозмовника. Програма не здатна обробити два запити одночасно. Вам не вдасться попросити голосового помічника купити квитки в кінотеатр й одночасно узгодити цю покупку з вільним часом певних людей. Siri виконує кожне завдання окремо.
- Google Диск [ ttps://drive.google.com/open?id=1QNJSWkeaKUoDEr8Rpa7htXwBqpzf4mTr Стаття до проекту]
Блог до проекту
- Blogger
або
- WordPress (http://WordPress.com)
Мультимедійна презентація
- Google Диск Презентація до проекту
Календар подій проекту:
Опитування до проекту
Спілкування між учасниками проекту
- Чат
- Форум
- Спільнота на базі соціальних мереж
- Skype
- Telegram
- Viber
- Wiki-сторінка
- Сайт
- .....
Інформаційні ресурси
Друковані джерела
- ...
- ...
- ...
Відеоматеріали
- ...
- ...
- ...
Електронні ресурси
- ...
- ...
- ...
Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка