Портфоліо з теми Геремій Тетяна Ігорівна

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук



Назва навчальної теми

Напередодні незалежності: Розпад Радянського Союзу і проголошення незалежності України (1985-1991рр.)

Основний та другорядні (дотичні) навчальні предмети

Історія України

Вік учнів, клас

16-17 років, 11 клас

Стислий опис проекту (скопіювати з Плану)

Навчальний проект передбачений для учнів 11 класу загальноосвітньої школи. Проект має назву: Напередодні незалежності: Розпад Радянського Союзу і проголошення незалежності України (1985-1991рр.). Дана тема охоплює матеріал який зазначений в программі з історії України. Орієнтовний час вивчення даної теми складає 3 тижні в тому числі 5 – 45-хвилинних уроків. Протягом даного часу учні повинні знайти відповідний матеріал в додаткових джерелах,мережі інтернет, ознайомитися з матеріалом підручника та опрацювати його. Результатом їхньої роботи є презентація.

План вивчення теми (вставити файл)

Оцінювання (стислий опис і інструменти)

Використання запитань впродовж вивчення теми для з’ясування розуміння учнями основних запитань. Для того щоб оцінити думки та з’ясувати точки зору кожного із учнів, їм буде запропоновано пройти опитування, за допомогою якого, отримаємо певні результати. Працюючи над власними презентаціями, а саме етап створення та розробки,учні будуть працювати над матеріалами, які вони засвоювали під час вивчення всієї теми, а також шукати нову інформацію згідно критеріїв, які запропонував викладач. Під час кінцевого етапу, а саме під час демонстрації учнями власних проектів, оцінюватись, в першу чергу, буде структурованість, логічність викладу, достовірність та точність запропонованого матеріалу.

Діяльність учнів та вчителя (скопіювати з Плану з посиланнями на відповідні документи)

За тиждень до початку проекту вчитель готує буклет на тему:"Метод проекту".


Буклет Геремій 1223.jpg Буклет Геремій23.jpg

Карта проекту "Напередодні незалежності: Розпад Радянського Союзу і проголошення незалежності України (1985-1991рр.) "

Під час виконання цього навчального проекту учням пропонується виконати кілька завдань де будуть створені презентація, публікація та вікі - стаття. Даний проект призначений для учнів 11 класу, що навчаються за академічним рівнем. Учням потрібно знайти матеріал з теми проекту за допомогою Інтернет та інших можливих джерел(друкованих видань), опрацювати даний матеріал підручника. При використанні знайденої інформації в глобальній мережі, учні повинні дотримуватися закону про авторське право. Під час проекту учні братимуть участь у таких видах діяльності: через дослідження запропонованих матеріалів і опрацювавши даний матеріал учні повинні його структурувати, логічно сформувати. Далі вчитель ділить учнів на малі групи для обговорення власних досягнень надбань і для обміну корисними думками. Потім учні самостійно складуть план проведення дослідження, презентацію, публікацію та вікі - статтю з виконаними завданнями. Для обдарованих дітей планується розробка проекту та вікі – статті, а для учнів, які мають проблеми з навчанням створення презентації. В кінці проекту учні проведуть захист з обговоренням тих інструментів, які кожен із них використав під час виконання проекту.

Відомості про автора

Ім'я, прізвище

Геремій Тетяна

Фах, навчальний предмет

Історія України

Навчальний заклад

Кіровоградський державний педагогічний університет ім. Володимира Винниченка

Місто\село, район, область

М.Кіровоград

Контактні дані

Відомості про тренінг

Програма Intel «Навчання для майбутнього» в Україні

Програма складається з 64 годин очного навчання з дванадцаті модулів. У ході цього курсу вчителі працюють над навчальним проектом, в якому особлива увага приділяється пізнавальним інтересам та потребам учнів, які в свою чергу проводять власні дослідження в рамках розробленого проекту. Вчителі також опановують проектно-дослідницьку методику, роботу з мультимедіа та Інтернет-ресурсами, розробку власних проектів з використанням інформаційних технологій, створення презентацій, публікацій та web-сторінок від імені учнів як представлення результатів самостійних навчальних досліджень. Основна увага приділяється педагогічним аспектам інтеграції комп’ютерних технологій до практики відчизняної школи. В результаті проходження тренінгу вчитель має розроблене портфоліо навчального проекту, готове до застосування на уроці.

Дати проведення тренінгу

02.02.2015 - 07.02.2015р.

Місце проведення тренінгу

м. Кіровоград, Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Тренери

Андронатій Павло Іванович - викладач кафедри інформатики

Копотій Вікторія Володимирівна - викладач кафедри інформатики