Відмінності між версіями «Соціальні мережі»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 26: Рядок 26:
 
#Створити статтю на Вікі-КДПУ, у якій висвітлити свій досвід та враження від реалізованого проекту за зразком [[Шаблон:Сторінка проекту "Соціальні мережі"]]. Посилання на цю статтю розмістити на власній сторінці користувача у розділі "Мої роботи".  
 
#Створити статтю на Вікі-КДПУ, у якій висвітлити свій досвід та враження від реалізованого проекту за зразком [[Шаблон:Сторінка проекту "Соціальні мережі"]]. Посилання на цю статтю розмістити на власній сторінці користувача у розділі "Мої роботи".  
 
#Переглянути веб-ресурс [http://google.com.ua Google] (http://google.com.ua) та зареєструватися.  
 
#Переглянути веб-ресурс [http://google.com.ua Google] (http://google.com.ua) та зареєструватися.  
#Скласти анкету та провести опитування засобами мережі інтернет (ПроОпрос або Google Форми)  про ставлення людей до соціальних мереж і розмістити посилання на опитування на сторінці своєї статті, наприклад, [http://pro-opros.ru/index.php?name=showTest&uid=0755d210609b4117a233e5474fc33f42 Приклад анкети].
+
#Скласти анкету та провести опитування засобами мережі інтернет ([http://pro-opros.ru ПроОпрос] або Google Форми)  про ставлення людей до соціальних мереж і розмістити посилання на опитування на сторінці своєї статті, наприклад, [http://pro-opros.ru/index.php?name=showTest&uid=0755d210609b4117a233e5474fc33f42 Приклад анкети].
 
#Переглянути веб-ресурс Google (http://google.com.ua) та зареєструватися.  
 
#Переглянути веб-ресурс Google (http://google.com.ua) та зареєструватися.  
 
#
 
#

Версія за 16:05, 13 лютого 2013

Vkontakte 580 6.jpg
Facebook1.jpg

Соціальні мережі є невід'ємною частиною особистісного самовираження і життя у 21 ст. Головна проблема соціальних мереж - це невизначеність їх реальних цілей. Тож завдання проекту полягає в тому, щоб розглянути усі реалії соціальних мереж.

На сьогоднішній день більшість людей проводять весь свій вільний час vkontakte.ru або на сайті однокласників і т.д. Давайте розглянемо найбільш популярні соціальні мережі і визначимо, яка для них є найкращою і для реалізації яких задач?

Давайте знайдемо свої відповіді на такі запитання:

  • Як соціальна мережа сприяє професійній самореалізації?
  • Які можливості надає соціальна мережа людині для самопрезентації?
  • Яка справжня мета соціальних мереж?
  • Чи вистачає нам культури підчас спілкування спілкування у соціальних мережах?
  • Чи може міжнародне спілкування в соціальних мережах вплинути на культурний розвиток особистості?
  • Соціальні мережі - це місце для спілкування чи знайомств чоловіків та жінок?
  • Чи є справжні друзі й люди у соціальних мережах?


Gomingle.jpg
Завдання проекту «Соціальні мережі»


  1. Зареєструватися у Вікі-КДПУ (wiki.kspu.kr.ua) відповідно вимогам: Ім’я користувача для входу в систему задається в наступній формі – "Прізвище Ім'я", наприклад, "Іванов Петро", і повинно співпадати з полем справжнє ім’я. (Така форма реєстрації надає можливість викладачу та іншим студентам легко шукати Ваші статті).
  2. Після реєстрації у Вікі-середовищі автоматично створюється власна сторінка користувача (власний міні-сайт). Оформити власну сторінку користувача за шаблоном.
  3. Створити статтю на Вікі-КДПУ, у якій висвітлити свій досвід та враження від реалізованого проекту за зразком Шаблон:Сторінка проекту "Соціальні мережі". Посилання на цю статтю розмістити на власній сторінці користувача у розділі "Мої роботи".
  4. Переглянути веб-ресурс Google (http://google.com.ua) та зареєструватися.
  5. Скласти анкету та провести опитування засобами мережі інтернет (ПроОпрос або Google Форми) про ставлення людей до соціальних мереж і розмістити посилання на опитування на сторінці своєї статті, наприклад, Приклад анкети.
  6. Переглянути веб-ресурс Google (http://google.com.ua) та зареєструватися.
  7. Переглянути веб-ресурс для ведення щоденника Blogger (www.blogger.com). Можна також завантажити зі сторінок Google.
   Зареєструватися у даному ресурсі.
   Прочитати блог викладача (infsusp.blogspot.com). Написати до даного посту розгорнутий коментар (5-10 речень) і обов'язково підписатися (щоб викладач міг перевірити).
   Створити власний блог, у якому написати пост про інформаційне суспільство та інформаційні технології у Вашому житті. Бажано додати до блогу фото (наприклад, міста Кіровоград), посилання на презентацію, відео (ролик зі студентського життя), документ тощо. (Нижче наведені запитання, що допоможуть написати пост.)
   Посилання на власний блог розмістити на власній сторінці користувача у Вікі-КДПУ (щоб викладач міг перевірити).
   Переглянути блоги інших студентів групи і до найбільш цікавих постів (не менше 3-х) дописати коментарі (по 3-5 речень).