Відмінності між версіями «Заняття №6»
Матеріал з Вікі ЦДУ
(Створена сторінка: ПроJect) |
|||
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
+ | Тема: Тіла обертання залікове заняття | ||
+ | Мета: | ||
+ | #узагальнити і систематизувати знання і вміння учнів з теми "Тіла обертання"; | ||
+ | #закріпити прагнення учнів досягати поставленої мети; | ||
+ | #розвивати комунікаційні здібності; | ||
+ | #встановити зв`язок матеріалу з життям. | ||
+ | Хід заняття: | ||
+ | I. АКТУАЛІЗАЦІЯ: (повторення теорії) | ||
+ | Сьогодні ми відвідаємо музей "Тіл обертання". Щоб розпочати подорож до музею дайте відповідь на питання "Де в житті нас оточують тіла обертання?" | ||
+ | Кожна з груп працювали разом протягом 5 занять. Вам було данне завдання: | ||
+ | II. ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ: | ||
+ | 1.Отримати тіло обертання | ||
+ | 2. Прорекламувати тіло обертання.(презентація) | ||
+ | 3. Створити башню із тіл обертання. Описати, які матеріали пішли на її побудову. Обрахувати ]] об`єм. | ||
Версія за 22:12, 24 грудня 2011
Тема: Тіла обертання залікове заняття Мета:
- узагальнити і систематизувати знання і вміння учнів з теми "Тіла обертання";
- закріпити прагнення учнів досягати поставленої мети;
- розвивати комунікаційні здібності;
- встановити зв`язок матеріалу з життям.
Хід заняття: I. АКТУАЛІЗАЦІЯ: (повторення теорії) Сьогодні ми відвідаємо музей "Тіл обертання". Щоб розпочати подорож до музею дайте відповідь на питання "Де в житті нас оточують тіла обертання?" Кожна з груп працювали разом протягом 5 занять. Вам було данне завдання: II. ЗАХИСТ ПРОЕКТІВ: 1.Отримати тіло обертання 2. Прорекламувати тіло обертання.(презентація) 3. Створити башню із тіл обертання. Описати, які матеріали пішли на її побудову. Обрахувати ]] об`єм.