Відмінності між версіями «Конспект уроку №5 Свинаренка Олександра»
Рядок 30: | Рядок 30: | ||
− | 1) | + | 1)Перевірка домашнього завдання |
− | 2) | + | 2) |
1.Поняття Web-сторінки, гіпертексту. | 1.Поняття Web-сторінки, гіпертексту. | ||
Рядок 49: | Рядок 49: | ||
− | 3) | + | 3) |
− | + | ||
− | + | ||
− | на запитання | + | Вміти давати чіткі відповіді на запитання та |
− | + | на 7,8,9 балів створити таличку "розклад7.8.9" | |
− | + | на 10 балів - "розклад10" | |
− | + | на 11 балів - "розклад11" | |
− | + | на 12 балів - "таблиця12" | |
− | + | Зображення таблиць див. додаток 2. | |
− | + | '''[[Інструкційна картка]]''' | |
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | + | ||
− | |||
− | |||
− | |||
− | + | 4)Приступаємо до виконання завдань (див. пункт №3).Таблицю кожен виконує у своїй web-сторінці створеній на попередньому уроці. | |
− | |||
− | 5) | + | 5)підведення підсумків уроку |
6)виписати на окремий аркуш формату А4 основні теги з діючого підручника(пояснити доцільність такого д.з.) | 6)виписати на окремий аркуш формату А4 основні теги з діючого підручника(пояснити доцільність такого д.з.) | ||
--[[User:СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР|СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР]] 00:48, 15 октября 2008 (EEST) | --[[User:СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР|СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР]] 00:48, 15 октября 2008 (EEST) |
Версія за 18:39, 30 жовтня 2008
Конспект уроку на тему:
"Створення власної веб-сторінки. Розміщення тексту в таблицях."
Підготував: Студент 44 – групи: Свинаренко Олександр
Мета:
перевірка і оцінювання навичок та вмінь учнів з теми
"створення та редагування веб-сторінки та таблиць у веб-сторінці".
Тип уроку:
урок-лаборторна
Хід уроку
1)перевірка домашнього завдання
2)актуалізація матеріалу, що вивчався
3)узагальнення теми, мети, завдань уроку
4)перевірка і оцінювання навичок та вмінь
5)підведення підсумків уроку
6)дом. робота
1)Перевірка домашнього завдання
2)
1.Поняття Web-сторінки, гіпертексту.
2.Особливості адресації у WWW. URL (Uniform Resource Locator).
3.Що таке тег? Яка різниця між відкриваючим і закриваючим?
4.Основні вимоги до Web-сторінок.
5.Що потрібно для створення Web-сторінки?
6.Що можна розмістити на Web-сторінці?
7.Вбудовані малюнки. Вимоги до форматів малюнків.
3)
Вміти давати чіткі відповіді на запитання та
на 7,8,9 балів створити таличку "розклад7.8.9"
на 10 балів - "розклад10"
на 11 балів - "розклад11"
на 12 балів - "таблиця12"
Зображення таблиць див. додаток 2.
4)Приступаємо до виконання завдань (див. пункт №3).Таблицю кожен виконує у своїй web-сторінці створеній на попередньому уроці.
5)підведення підсумків уроку
6)виписати на окремий аркуш формату А4 основні теги з діючого підручника(пояснити доцільність такого д.з.)
--СВИНАРЕНКО АЛЕКСАНДР 00:48, 15 октября 2008 (EEST)