Відмінності між версіями «Конспект уроку №2(EXCEL)»
Рядок 1: | Рядок 1: | ||
− | '''''Тема.''''' | + | '''''Тема.''''' |
+ | == Тематична контрольна робота. == | ||
'''Тип уроку:''' оцінювання навчальних досягнень учнів. | '''Тип уроку:''' оцінювання навчальних досягнень учнів. | ||
Рядок 15: | Рядок 16: | ||
''2.Виконання тематичної контрольної роботи.'' | ''2.Виконання тематичної контрольної роботи.'' | ||
+ | |||
+ | '''Варіант 1''' | ||
+ | |||
+ | 1. Назвіть види операторів Ехсеl | ||
+ | |||
+ | 2.Як вставити комірку в таблицю? | ||
+ | |||
+ | 3. Скільки комірок входить до виділеної групи комірок В6:Е8? | ||
+ | |||
+ | 4. До комірки А2 ввели формулу =(В3+$H$2*С1). Потім цю формулу поширили вниз. Яка формула буде в комірці А5? | ||
+ | |||
+ | 5.Що є ознакою тексту? | ||
+ | |||
+ | 6. Що таке «сортування списку»? | ||
+ | |||
+ | 7. Що фіксується в посиланні G$5? | ||
+ | |||
+ | 8. Скласти алгоритм заповнення стовпчика 2 прогресією -1,-2, -3,... | ||
+ | |||
+ | 9. Скласти алгоритм копіювання з комірки С6 до комірки В2. | ||
+ | |||
+ | 10. Що таке абсолютне посилання? | ||
+ | |||
+ | 11. Які з названих посилань є відносними: $В5, В$2, АЗ, А$4, В6, $G$5, L1? | ||
+ | |||
+ | '''Варіант 2''' | ||
+ | |||
+ | 1. Що таке ЕТ? | ||
+ | |||
+ | 2. Як вставити стовпчик до таблиці? | ||
+ | |||
+ | 3. Скільки комірок входить до виділеної групи комірок А6:D8? | ||
+ | |||
+ | 4.До комірки В2 ввели формулу =($F$3+А2)*С1. Потім цю формулу поширили вниз. Яка формула буде в комірці В6? | ||
+ | |||
+ | 5. За яким краєм у комірці вирівнюються числа? | ||
+ | |||
+ | 6. Що розуміють під фільтрацією даних? | ||
+ | |||
+ | 7. Що фіксується в посиланні $Н5? | ||
+ | |||
+ | 8. Скласти алгоритм заповнення рядка 2 прогресією 1,3, 5,... | ||
+ | |||
+ | 9. Скласти алгоритм копіювання з комірки В6 до комірки А2. | ||
+ | |||
+ | 10. Що таке відносне посилання? | ||
+ | |||
+ | 11. Які з названих посилань є абсолютними: $В5, В$2, АЗ, А$4, В6, $G$5, L1? |
Версія за 10:27, 24 жовтня 2008
Тема.
Тематична контрольна робота.
Тип уроку: оцінювання навчальних досягнень учнів.
Мета уроку: — дидактична: систематизація знань учнів, перевірка рівня засвоєння учнями теми «Ехсеl»: —розвивальна: розвиток креативного мислення, розвиток уміння самостійно ставити запитання, розвиток уміння оцінювати й інтерпретувати матеріал; — виховна: виховання толерантності, взаємоповаги.
Хід уроку
1.Організаційна частина.
Перевірка присутніх.
2.Виконання тематичної контрольної роботи.
Варіант 1
1. Назвіть види операторів Ехсеl
2.Як вставити комірку в таблицю?
3. Скільки комірок входить до виділеної групи комірок В6:Е8?
4. До комірки А2 ввели формулу =(В3+$H$2*С1). Потім цю формулу поширили вниз. Яка формула буде в комірці А5?
5.Що є ознакою тексту?
6. Що таке «сортування списку»?
7. Що фіксується в посиланні G$5?
8. Скласти алгоритм заповнення стовпчика 2 прогресією -1,-2, -3,...
9. Скласти алгоритм копіювання з комірки С6 до комірки В2.
10. Що таке абсолютне посилання?
11. Які з названих посилань є відносними: $В5, В$2, АЗ, А$4, В6, $G$5, L1?
Варіант 2
1. Що таке ЕТ?
2. Як вставити стовпчик до таблиці?
3. Скільки комірок входить до виділеної групи комірок А6:D8?
4.До комірки В2 ввели формулу =($F$3+А2)*С1. Потім цю формулу поширили вниз. Яка формула буде в комірці В6?
5. За яким краєм у комірці вирівнюються числа?
6. Що розуміють під фільтрацією даних?
7. Що фіксується в посиланні $Н5?
8. Скласти алгоритм заповнення рядка 2 прогресією 1,3, 5,...
9. Скласти алгоритм копіювання з комірки В6 до комірки А2.
10. Що таке відносне посилання?
11. Які з названих посилань є абсолютними: $В5, В$2, АЗ, А$4, В6, $G$5, L1?