Відмінності між версіями «Шаблон:Персональна сторінка»

Матеріал з Вікі ЦДУ
Перейти до: навігація, пошук
(Мої інтереси)
(Проекти в яких беру участь)
Рядок 14: Рядок 14:
 
Я цікавлюсь тим,що мені більш всего подобаеться.
 
Я цікавлюсь тим,що мені більш всего подобаеться.
  
== Проекти в яких беру участь ==
+
{{Шаблон:Проект "Відтінки молодіжного світу"}}
 
+
..........
+
  
 
== Мої роботи ==
 
== Мої роботи ==

Версія за 10:48, 3 березня 2011

Увага! Ви зайшли до шаблону.

Не пишіть нічого  та не редагуйте матеріал на цій сторінці!
Для створення статті на основі цього шаблону використайте команду
{{subst:Template:Ім'я шаблону}}


Про себе

Я навчаюсь в 13 групі на першому курсі Психолого- педагогічного факультету.

Мої інтереси

Я цікавлюсь тим,що мені більш всего подобаеться.


Мої роботи

Висока мода Мода України живе за світовими законами, і двічі на рік, починаючи з 1997 року, в Києві відбувається український тиждень pret-a-porter „Сезони моди”, заснований РІА “Янко”, журналом “Єва” та Домом моди “Сергій Бизов”.

Українські дизайнери Ім'я дизайнера та підприємця Михайла Вороніна відоме далеко за межами України. Його колекції здобули численні міжнародні нагороди, серед яких премії „Золотий наперсток” (Париж, 1993 р.) і «Краща торгова марка року» (м. Рим, 1997 рік), міжнародний приз якості „Золота арка Європи” (Мадрид), Золотий ступінь визнання Global quality management (США). Фірмові магазини Михайла Вороніна відкриті у Відні та Нью-Йорку, постійно проводяться покази його колекцій у столицях світової моди. Сьогодні фабрика «Желань», яку він очолює багато років, - одна з трьох у Європі, що мають найсучасніше технологічне обладнання.

Моделі Вікторії Гресь стали відомими з перших „Сезонів моди” (Осінь-зима 97). Вже тоді робота Вікторії викликала фурор та захоплені відгуки журналістів, які визнали її найсенсаційнішим відкриттям „Сезонів”, особливо відзначивши витончений класичний стиль, притаманний її моделям. Дизайнер з першого пострілу «влучила в яблучко», вдало визначивши свого клієнта – незалежну активну жінку, яка сама творить своє життя і приймає важливі рішення.

Традиційне словосполучення "авангардний дизайнер" навряд чи дозволить осягнути творчість Олексія Залевського. Не лише модельєр, але й майстер "перформансу", Олексій постійно дивує своїми творчими ідеями і новим поглядом на, здавалося б, звичні речі і явища. Залевський – прихильник теорії "безмежного прет-а-порте ", згідно з якою всі речі, які фізично можна одягти, придатні для повсякденного носіння.

Ольга Громова – феномен поєднання таланту дизайнера й менеджера нової формації. Унікальні розробки моделей взуття, аксесуарів, ювелірних прикрас у поєднанні з ручною роботою у вишивці і розпису по тканині дозволяють Ользі створювати цілісні і неповторні образи. Покази її колекцій з успіхом проходять у Києві, Москві, Санкт-Петербурзі, Делі, Лондоні, Женеві й інших містах Європи. Крім дизайн-студії, Ольга Громова очолює також компанії "Громова-ексклюзив" і "Громова-дизайн". Більше того, Ольга створює корпоративний одяг для "Філіп Моріс", "Интербрю", "Брітіш Табако" і "Галахар".

Творчість Лілії Пустовіт належить до напрямку так званої концептуальної моди, що поєднує дизайнерів різних європейських країн. Одночасно національні і космополітичні, її колекції відомі за кордоном навіть більше, ніж в Україні. Кумир „просунутої” молоді й улюблениця модних критиків, вона часто з'являється в найкращих і найактуальніших добірках журналів L’Oficiele, Elle, Vogue. Але, ставши володарем "Золотого ґудзика", переможницею конкурсу "Адміралтейська голка" і лауреатом найрізноманітніших фестивалів, Ліля філософськи ставиться до публічних атрибутів визнання свого таланту. Вона спокійно і послідовно реалізує свій дар, продовжуючи створювати гармонійні образи - актуальні і, водночас, позачасові.

Самобутній стиль Віктора Анісімова широко відомий не тільки в Україні, але й у Європі. Анісімов - майстер "колекцій-перформансів" - став однією з візитних карток української моди. Саме за таку колекцію йому 1999 року був присуджений "Золотий ґудзик" на міжнародному конкурсі "In Vogue" у Вільнюсі. Утім, робота з "трансформерами" – лише один з етапів творчості Анісімова. Сьогодні він використовує інші прийоми, але не змінює своєї аудиторії - сучасної, космополітичної міської молоді. Одна з обов'язкових характеристик колекцій Анісімова – актуальність, причому не тільки стильова, але й соціальна.

Ще молодим дизайнером Олександр Гапчук пішов на сміливий експеримент. Він запропонував свої послуги будинку побуту "Столичний" - звичайному будинкові побуту, в якому, крім іншого, був пошивний цех. Дизайнерові хотілося продемонструвати, що справжній професіонал здатний реалізувати свій талант у будь-яких умовах, незважаючи ні на які обмеження або спеціальні вимоги. І згодом яскраві, сміливі, несподівані колекції БП "Столичний" стали одними з головних подій на "Сезонах моди". А про чудового модельєра, який однаково талановито, зі смаком і професіоналізмом працює як у жіночій, так і в чоловічій моді, заговорила вся країна. Гапчук прагне створювати моду, досконалістю якої можна довго насолоджуватися, відкриваючи в кожній моделі нові грані краси.

Олена Ворожбит і Тетяна Земськова здобули міжнародне визнання, коли стали лауреатами Асамблеї неприборканої моди в Ризі. Згодом їхня творчість стала більш урівноваженою і сьогодні тандем Ворожбит–Земськова демонструє тонко збалансовану моду, в якій однаково присутні бездоганна функціональність, зручність, а також відповідність останнім трендам європейської моди. Дизайнери не шукають легких шляхів і не прагнуть вражати за рахунок "екстремального" в моді. Вони принципово не заглиблюються в етнічну екзотику, негативізм, агресивність або сучасну урбаністичну культуру. Залишаючись у рамках класичної жіночої моди, Ворожбит і Земськова створюють дуже сучасні, актуальні, позитивні і світлі образи, поєднані з бездоганністю покрою, красою матеріалів і точністю художніх прийомів.

У творчості Оксани Караванської дизайнерський талант і професіоналізм художника-конструктора поєдналися з яскравим сприйняттям містичної атмосфери давніх Карпат, з їх давньою історією і вражаючою красою. Львів’янка Оксана Караванська дуже тонко відчуває енергетику української культури, однак її колекції далекі від прямого "етнографізму". В'язання, вишивка, бісерне плетиво, стьобані вручну тканини стають природними елементами сучасних ансамблів, надаючи їм унікальності і "штучності", дуже цінної в епоху масового виробництва. Колекції Оксани Караванської мали успіх у Києві, Варшаві, Будапешті та інших містах. Український колорит колекцій незмінно відчувається не тільки в самих моделях, але й у режисурі показів, які супроводжуються автентичною й обробленою музикою Карпатської України.