Відмінності між версіями «Колiр Колінько КН21Б»
Матеріал з Вікі ЦДУ
9761037 (обговорення • внесок) |
9761037 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 13: | Рядок 13: | ||
| [[Файл:photo13.png|350px]] | | [[Файл:photo13.png|350px]] | ||
|- | |- | ||
| + | | [[Файл:green.jpg|thumb|left|'''Зелений''']] | ||
| + | | [[Файл:photo11.png|350px]] | ||
| + | | [[Файл:photo14.png|350px]] | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Файл:fioletovi.jpg|thumb|left|'''Фіолетовий''']] | ||
| + | | [[Файл:photo11.png|350px]] | ||
| + | | [[Файл:photo15.png|350px]] | ||
| + | |- | ||
| + | | [[Файл:orange.jpg|thumb|left|'''Помаранчевий''']] | ||
| + | | [[Файл:photo11.png|350px]] | ||
| + | | [[Файл:photo16.png|350px]] | ||
| + | |} | ||
Версія за 11:13, 27 квітня 2023
Колір в зображеннях
| Фільтр | Оригінал | Результат |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
| |
|




