Відмінності між версіями «Шарко laba3.2»
Матеріал з Вікі ЦДУ
9754728 (обговорення • внесок) |
9754728 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 27: | Рядок 27: | ||
|- | |- | ||
| [[Файл:pomaran_Yexiu_kn19b.jpg|thumb|100px|left|'''Помаранчевий''']] | | [[Файл:pomaran_Yexiu_kn19b.jpg|thumb|100px|left|'''Помаранчевий''']] | ||
| − | | [[Файл:Photo2023schandy3.2.7.5 | + | | [[Файл:Photo2023schandy3.2.7.5.jpg|400px]] |
|- | |- | ||
| [[Файл:fiol_Yexiu_kn19b.jpg|thumb|100px|left|'''Фіолетовий''']] | | [[Файл:fiol_Yexiu_kn19b.jpg|thumb|100px|left|'''Фіолетовий''']] | ||
Версія за 16:28, 13 квітня 2023
Зображення
Колір в зображеннях
| Колір | Результат |
| | |
| | |
| | |
| | |
| | |
| | |
| |