Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. КН19Б 2022р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
8464633 (обговорення • внесок) м (редакт) |
8464585 (обговорення • внесок) (-) |
||
| Рядок 93: | Рядок 93: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Мельников Сергій Володимирович]] || [ | + | | [[Мельников Сергій Володимирович]] || [[№2]] || || || |
|- | |- | ||
|- | |- | ||