Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. КН18Б 2021р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
7704074 (обговорення • внесок) |
7704074 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 225: | Рядок 225: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:7704074 | Денісова Наталія]] || | + | | [[Користувач:7704074 | Денісова Наталія]] || [[Денісова Наталія Лабораторна робота №6 | №6]] || || || |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Версія за 17:33, 25 травня 2021
Зміст
Лабораторна робота: текст
Лабораторна робота: графічні формати
Лабораторна робота: колір в зображеннях
Лабораторна робота: звук
Лабораторна робота: відео
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Клименко Єгор | №6 | |||
| Кропивка Владислав | ||||
| Олефіренко Владислав Юрійович | №6 | |||
| Ніщеменко Дмитро | ||||
| Денісова Наталія | №6 | |||
| Шаховцов Володимир | ||||
| Владковський Ігор | ||||
| Грицун Максим | №6 | |||
| Гусаров Єгор | ||||
| Москаленко Андрій | ||||
| Мінчук Євген | ||||
| Бондар Данило |
Лабораторна робота: мультимедійний проект
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Клименко Єгор | №7 | |||
| Кропивка Владислав | ||||
| Олефіренко Владислав Юрійович | Лабораторна робота 7 | |||
| Ніщеменко Дмитро | ||||
| Денісова Наталія | ||||
| Шаховцов Володимир | ||||
| Владковський Ігор | ||||
| Грицун Максим | ||||
| Гусаров Єгор | ||||
| Москаленко Андрій | ||||
| Мінчук Євген | ||||
| Бондар Данило |