Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. КН18Б 2021р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
7693843 (обговорення • внесок) |
7693843 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 84: | Рядок 84: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:7693843 | Грицун Максим]] || [[Грицун Максим Лабораторна №3|№3]] || | + | | [[Користувач:7693843 | Грицун Максим]] || [[Грицун Максим Лабораторна №3|№3]] || [[Користувач:7693869 | Клименко Єгор]] || [[Користувач:7694072 | Бондар Данило]] || [[Користувач:7704061 | Кропивка Владислав]] |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Версія за 03:25, 23 травня 2021
Зміст
Лабораторна робота: текст
Лабораторна робота: графічні формати
Лабораторна робота: колір в зображеннях
Лабораторна робота: звук
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Клименко Єгор | №5 | |||
| Кропивка Владислав | №5 | |||
| Олефіренко Владислав Юрійович | №5 | |||
| Ніщеменко Дмитро | №5 | |||
| Денісова Наталія | ||||
| Шаховцов Володимир | ||||
| Владковський Ігор | №5 | |||
| Грицун Максим | ||||
| Гусаров Єгор | ||||
| Москаленко Андрій | ||||
| Мінчук Євген | ||||
| Бондар Данило | №5 |
Лабораторна робота: відео
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Клименко Єгор | ||||
| Кропивка Владислав | ||||
| Олефіренко Владислав Юрійович | №6 | |||
| Ніщеменко Дмитро | ||||
| Денісова Наталія | ||||
| Шаховцов Володимир | ||||
| Владковський Ігор | ||||
| Грицун Максим | ||||
| Гусаров Єгор | ||||
| Москаленко Андрій | ||||
| Мінчук Євген | ||||
| Бондар Данило |
Лабораторна робота: мультимедійний проект
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Клименко Єгор | ||||
| Кропивка Владислав | ||||
| Олефіренко Владислав Юрійович | Лабораторна робота 7 | |||
| Ніщеменко Дмитро | ||||
| Денісова Наталія | ||||
| Шаховцов Володимир | ||||
| Владковський Ігор | ||||
| Грицун Максим | ||||
| Гусаров Єгор | ||||
| Москаленко Андрій | ||||
| Мінчук Євген | ||||
| Бондар Данило |