Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. КН18Б 2021р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
7693869 (обговорення • внесок) |
7694057 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 19: | Рядок 19: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:7694057 | Олефіренко Владислав Юрійович]] || [[Олефіренко Лабораторна робота №2|№2]] || || | + | | [[Користувач:7694057 | Олефіренко Владислав Юрійович]] || [[Олефіренко Лабораторна робота №2|№2]] || [[Користувач:7704231 | Москаленко Андрій]] || [[Користувач:7704061 | Кропивка Владислав]] || [[Користувач:7693872 | Владковський Ігор]] |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Версія за 10:17, 23 березня 2021
Зміст
Лабораторна робота: текст
Лабораторна робота: графічні формати
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Клименко Єгор | №3 | |||
| Кропивка Владислав | ||||
| Олефіренко Владислав Юрійович | №3 | |||
| Ніщеменко Дмитро | ||||
| Денісова Наталія | ||||
| Шаховцов Володимир | ||||
| Владковський Ігор | ||||
| Грицун Максим | ||||
| Гусаров Єгор | ||||
| Москаленко Андрій | ||||
| Мінчук Євген | ||||
| Бондар Данило |
Лабораторна робота: колір в зображеннях
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Клименко Єгор | ||||
| Кропивка Владислав | ||||
| Олефіренко Владислав Юрійович | №4 | |||
| Ніщеменко Дмитро | ||||
| Денісова Наталія | ||||
| Шаховцов Володимир | ||||
| Владковський Ігор | ||||
| Грицун Максим | ||||
| Гусаров Єгор | ||||
| Москаленко Андрій | ||||
| Мінчук Євген | ||||
| Бондар Данило |
Лабораторна робота: звук
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Клименко Єгор | ||||
| Кропивка Владислав | ||||
| Олефіренко Владислав Юрійович | №5 | |||
| Ніщеменко Дмитро | ||||
| Денісова Наталія | ||||
| Шаховцов Володимир | ||||
| Владковський Ігор | ||||
| Грицун Максим | ||||
| Гусаров Єгор | ||||
| Москаленко Андрій | ||||
| Мінчук Євген | ||||
| Бондар Данило |
Лабораторна робота: відео
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Клименко Єгор | ||||
| Кропивка Владислав | ||||
| Олефіренко Владислав Юрійович | №6 | |||
| Ніщеменко Дмитро | ||||
| Денісова Наталія | ||||
| Шаховцов Володимир | ||||
| Владковський Ігор | ||||
| Грицун Максим | ||||
| Гусаров Єгор | ||||
| Москаленко Андрій | ||||
| Мінчук Євген | ||||
| Бондар Данило |
Лабораторна робота: мультимедійний проект
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Клименко Єгор | ||||
| Кропивка Владислав | ||||
| Олефіренко Владислав Юрійович | ||||
| Ніщеменко Дмитро | ||||
| Денісова Наталія | ||||
| Шаховцов Володимир | ||||
| Владковський Ігор | ||||
| Грицун Максим | ||||
| Гусаров Єгор | ||||
| Москаленко Андрій | ||||
| Мінчук Євген | ||||
| Бондар Данило |