Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. КН17Б 2020р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
2707156 (обговорення • внесок) |
2707156 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 222: | Рядок 222: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:num | name]] || [[student lab link | №7 ]] || [[Користувач:num | | + | | [[Користувач:num | name]] || [[student lab link | №7 ]] || [[Користувач:num | name]] || [[Користувач:num |name]] |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:2707156 | Бондаренко Роман]] || [[Обробка_зображень_лабораторна_16 | №7(--) ]] || [[Користувач:num | | + | | [[Користувач:2707156 | Бондаренко Роман]] || [[Обробка_зображень_лабораторна_16 | №7(----) ]] || [[Користувач:num | ----]] || [[Користувач:num |----]] |
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Версія за 13:10, 10 червня 2020
Зміст
Лабораторна робота №2
| Студент | Л. р. №2 | I місце | II місце |
|---|---|---|---|
| name | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
| Бондаренко Роман | №2 | Горбатий Михайло | Андронатій Анастасія |
| name | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
| name | №2 | name | name |
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце |
|---|---|---|---|
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
| Бондаренко Роман | №3 | Работнова Анна | Горбатий Михайло |
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
| name | №3 | name | name |
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце |
|---|---|---|---|
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
| Бондаренко Роман | №4 | Горбатий Михайло | Работнова Анна |
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
| name | №4 | name | name |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце |
|---|---|---|---|
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
| Бондаренко Роман | №5 | Устенко В'ячеслав | Работнова Анна |
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
| name | №5 | name | name |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце |
|---|---|---|---|
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |
| Бондаренко Роман | №6 | Андронатій Анастасія | Горбатий Михайло Юрійович |
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |
| name | №6 | name | name |