Відмінності між версіями «LABA №3»
Матеріал з Вікі ЦДУ
| Рядок 7: | Рядок 7: | ||
| '''Опис''' | | '''Опис''' | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Файл:Вова_BMP. | + | | [[Файл:Вова_BMP.PNG |250px|thumb|left|BMP]] |
Версія за 10:12, 23 листопада 2010
| Формат | Розмір | Недоліки | Переваги | Опис |