Відмінності між версіями «Таблиця»
Матеріал з Вікі ЦДУ
| Рядок 1: | Рядок 1: | ||
{|border=1 | {|border=1 | ||
| − | |''' | + | |'''Причина смерті''' |
| − | |''' | + | |'''Число померлих''' |
| − | |''' | + | |'''Число померлих на 100000 населення''' |
|- | |- | ||
| Перша | | Перша | ||
Версія за 19:54, 17 листопада 2010
| Причина смерті | Число померлих | Число померлих на 100000 населення |
| Перша | 1877-1909р. | понад 500 тис. |
| Друга | 1920-1930р. | 200 тис. |
| Третя | 1945-1953р. | 185 тис. |
| Четверта | 1980р. | 2-7 млн. |