Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. I підгрупа. 2019р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4798249 (обговорення • внесок) |
4798249 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 136: | Рядок 136: | ||
| [[Користувач:4666311 | Багаченко Дмитро]] || [[Лабораторна робота 5 Багаченко Дмитро | №5 ]] || [[Користувач:4596645 | Куценко Іван]] || [[Користувач:4565426 | Дзензура Олексій]] || [[Користувач:4702314 | Якушко Максим]] | | [[Користувач:4666311 | Багаченко Дмитро]] || [[Лабораторна робота 5 Багаченко Дмитро | №5 ]] || [[Користувач:4596645 | Куценко Іван]] || [[Користувач:4565426 | Дзензура Олексій]] || [[Користувач:4702314 | Якушко Максим]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:4798249 | Белоногов Віталій ]] || | + | | [[Користувач:4798249 | Белоногов Віталій ]] || [[Лабораторна робота 5 Белоногов Віталій | №5 ]] || --- || --- || --- |
|- | |- | ||
| [[Користувач:4752043 | Бобейко Артем]] || [[Лабораторна робота 5 Бобейко Артем | №5 ]] || --- || --- || --- | | [[Користувач:4752043 | Бобейко Артем]] || [[Лабораторна робота 5 Бобейко Артем | №5 ]] || --- || --- || --- | ||
Версія за 21:23, 10 червня 2019
Зміст
Лабораторна робота №2
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | №3 | Куценко Іван | Дзензура Олексій | Шевчук Максим |
| Белоногов Віталій | №3 | Куценко Іван | Дзензура Олексій | Бобейко Артем |
| Бобейко Артем | №3 | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | №3 | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №3 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | №3 | Куценко Іван | Дзензура Олексій | Бобейко Артем |
| Коробко Дмитро | №3 | Дзензура Олексій | Рижак Сергій | Якушко Максим |
| Куценко Іван | №3 | Дзензура Олексій | Рижак Сергій | Якушко Максим |
| Марков Богдан | №3 | №3 | Дзензура Олексій | Якушко Максим |
| Рижак Сергій | №3 | Дзензура Олексій | Куценко Іван | Якушко Максим |
| Шевчук Максим | №3 | Дзензура Олексій | Куценко Іван | Якушко Максим |
| Якушко Максим | №3 | Куценко Іван | Багаченко Дмитро | Рижак Сергій |
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | №4 | Дзензура Олексій | Якушко Максим | Куценко Іван |
| Белоногов Віталій | №4 | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | №4 | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | №4 | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №4 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | №4 | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | №4 | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №4 | Дзензура Олексій | Багаченко Дмитро | Бобейко Артем |
| Марков Богдан | №4 | Коробко Дмитро | Дзензура Олексій | Багаченко Дмитро |
| Рижак Сергій | №4 | Дзензура Олексій | Куценко Іван | Бобейко Артем |
| Шевчук Максим | №4 | Дзензура Олексій | Бобейко Артем | Куценко Іван |
| Якушко Максим | №4 | Куценко Іван | Багаченко Дмитро | Рижак Сергій |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | №5 | Куценко Іван | Дзензура Олексій | Якушко Максим |
| Белоногов Віталій | №5 | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | №5 | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | №5 | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №5 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | №5 | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | №5 | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №5 | Дзензура Олексій | --- | --- |
| Марков Богдан | №5 | Коробко Дмитро | Дзензура Олексій | Багаченко Дмитро |
| Рижак Сергій | №5 | Дзензура Олексій | Куценко Іван | Коробко Дмитро |
| Шевчук Максим | №5 | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | №5 | Куценко Іван | Багаченко Дмитро | Рижак Сергій |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | №6 | Якушко Максим | Куценко Іван | Дзензура Олексій |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | №6 | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | №6 | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | --- | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | №6 | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | №6 | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №6 | Дзензура Олексій | --- | --- |
| Марков Богдан | №6 | Багаченко Дмитро | Куценко Іван | Рижак Сергій |
| Рижак Сергій | №6 | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | №6 | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | №6 | Куценко Іван | Багаченко Дмитро | Рижак Сергій |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | №7 | Якушко Максим | Куценко Іван | Дзензура Олексій |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | №7 | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №7 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | №7 | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | №7 | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №7 | Дзензура Олексій | --- | --- |
| Марков Богдан | №7 | Якушко Максим | Куценко Іван | Дзензура Олексій |
| Рижак Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | №7 | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | №7 | Куценко Іван | Багаченко Дмитро | Рижак Сергій |