Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. ІІ підгрупа. 2019р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4558941 (обговорення • внесок) |
4558941 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 122: | Рядок 122: | ||
| [[Користувач:4625918 | Андреєва Ольга ]] || [[Обробка зображень лабораторна №5 Андреєва Ольга | Лабораторна робота 5]] || [[Користувач:4696268 | Федорова Анастасія]] || [[Користувач:222658 | Ізовіта Олесь]] || [[Користувач:4558941 | Антонова Катерина]] | | [[Користувач:4625918 | Андреєва Ольга ]] || [[Обробка зображень лабораторна №5 Андреєва Ольга | Лабораторна робота 5]] || [[Користувач:4696268 | Федорова Анастасія]] || [[Користувач:222658 | Ізовіта Олесь]] || [[Користувач:4558941 | Антонова Катерина]] | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:4558941 | Антонова Катерина]] || [[Обробка зображень лабораторна №5 Антонова Катерина | Лабораторна робота 5]] || | + | | [[Користувач:4558941 | Антонова Катерина]] || [[Обробка зображень лабораторна №5 Антонова Катерина | Лабораторна робота 5]] || [[Користувач:4627127 | Бельмега Карина]] || [[Користувач:222658 | Ізовіта Олесь]] || [[Користувач:4696268 | Федорова Анастасія]] |
|- | |- | ||
| [[Користувач:4624088 | Бельмега Сергій]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4624088 | Бельмега Сергій]] || --- || --- || --- || --- | ||
Версія за 20:30, 2 червня 2019
Зміст
Лабораторна робота №2
Лабораторна робота №3
Лабораторна робота №4
Лабораторна робота №5
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 6 | Федорова Анастасія | Антонова Катерина | Ізовіта Олесь |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 6 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | Лабораторна робота №6 | Федорова Анастасія | Ізовіта Олесь | Андреєва Ольга |
| Козін Іван | Лабораторна робота 6 | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | Коріонов Дмитро ЛР 6 | Ізовіта Олесь | Федорова Анастасія | Кислий Олександр |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота 6 | Федорова Анастасія | Андреєва Ольга | Антонова Катерина |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 6 | Андреєва Ольга | Антонова Катерина | Ізовіта Олесь |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 7 | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 7 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | --- | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | Обробка зображень лабораторна 7 | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | --- | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | --- | --- | --- | --- |