Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. ІІ підгрупа. 2019р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4602094 (обговорення • внесок) м |
4602094 (обговорення • внесок) м |
||
| Рядок 206: | Рядок 206: | ||
| [[Користувач:4645296 | Руденко Кирило]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4645296 | Руденко Кирило]] || --- || --- || --- || --- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:4602094 | Коріонов Дмитро]] || | + | | [[Користувач:4602094 | Коріонов Дмитро]] || [[Обробка зображень лабораторна 7]] || --- || --- || --- |
|- | |- | ||
| [[Користувач:222658 | Ізовіта Олесь]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:222658 | Ізовіта Олесь]] || --- || --- || --- || --- | ||
Версія за 03:16, 27 травня 2019
Зміст
Лабораторна робота №2
Лабораторна робота №3
Лабораторна робота №4
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 5 | Федорова Анастасія | Ізовіта Олесь | Антонова Катерина |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | Лабораторна робота №5 | Ізовіта Олесь | Андреєва Ольга | Федорова Анастасія |
| Козін Іван | Лабораторна робота №5 | Федорова Анастасія | Бельмега Карина | Антонова Катерина |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | Лабораторна робота №5 | Ізовіта Олесь | Федорова Анастасія | Андреєва Ольга |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота 5 | Федорова Анастасія | Андреєва Ольга | Кислий Олександр |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 5 | Ізовіта Олесь | Андреєва Ольга | Бельмега Карина |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 6 | Федорова Анастасія | Антонова Катерина | Ізовіта Олесь |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 6 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №6 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | Лабораторна робота №6 | Федорова Анастасія | Ізовіта Олесь | Андреєва Ольга |
| Козін Іван | Лабораторна робота 6 | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | Коріонов Дмитро ЛР 6 | Ізовіта Олесь | Федорова Анастасія | Кислий Олександр |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота 6 | Федорова Анастасія | Андреєва Ольга | Антонова Катерина |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 6 | Андреєва Ольга | Антонова Катерина | Ізовіта Олесь |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 7 | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | --- | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | Обробка зображень лабораторна 7 | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | --- | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | --- | --- | --- | --- |