Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. I підгрупа. 2019р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4554557 (обговорення • внесок) |
4596645 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 94: | Рядок 94: | ||
| III місце | | III місце | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:4666311 | Багаченко Дмитро]] || [[Лабораторна робота 4 Багаченко Дмитро | №4 ]] | + | | [[Користувач:4666311 | Багаченко Дмитро]] || [[Лабораторна робота 4 Багаченко Дмитро | №4 ]] || --- || --- || --- |
|- | |- | ||
| [[Користувач:4798249 | Белоногов Віталій ]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4798249 | Белоногов Віталій ]] || --- || --- || --- || --- | ||
Версія за 19:08, 6 травня 2019
Зміст
Лабораторна робота №2
| Студент | Л. р. №2 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | №2 | Куценко Іван | Якушко Максим | Дзензура Олексій |
| Белоногов Віталій | №2 | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | №2 | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №2 | Куценко Іван | Бобейко Артем | Рижак Сергій |
| Карелін Євгеній | №2 | Куценко Іван | Дзензура Олексій | Бобейко Артем |
| Коробко Дмитро | №2 | Дзензура Олексій | Бобейко Артем | Багаченко Дмитро |
| Куценко Іван | №2 | Дзензура Олексій | Бобейко Артем | Багаченко Дмитро |
| Марков Богдан | №2 | Дзензура Олексій | Куценко Іван | Рижак Сергій |
| Рижак Сергій | №2 | Дзензура Олексій | Куценко Іван | Якушко Максим |
| Шевчук Максим | №2 | Дзензура Олексій | Куценко Іван | Рижак Сергій |
| Якушко Максим | №2 | Куценко Іван | Багаченко Дмитро | Рижак Сергій |
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | №3 | Куценко Іван | Дзензура Олексій | Шевчук Максим |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | №3 | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №3 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | №3 | Куценко Іван | Дзензура Олексій | Бобейко Артем |
| Коробко Дмитро | №3 | Дзензура Олексій | Рижак Сергій | Якушко Максим |
| Куценко Іван | №3 | Дзензура Олексій | Рижак Сергій | Якушко Максим |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | №3 | Дзензура Олексій | Куценко Іван | Якушко Максим |
| Шевчук Максим | №3 | Дзензура Олексій | Куценко Іван | Якушко Максим |
| Якушко Максим | №3 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | №4 | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №4 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | --- | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | №4 | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №4 | Дзензура Олексій | --- | --- |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | №4 | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | №4 | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | №4 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | №5 | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №5 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | №5 | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | №5 | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №5 | Дзензура Олексій | --- | --- |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | №5 | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | --- | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | --- | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | --- | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | №6 | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №6 | Дзензура Олексій | --- | --- |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | №6 | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | --- | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №7 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | --- | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | №7 | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №7 | Дзензура Олексій | --- | --- |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | №7 | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | --- | --- | --- | --- |