Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. ІІ підгрупа. 2019р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4627127 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №3) |
7129898 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №3) |
||
| Рядок 62: | Рядок 62: | ||
| [[Користувач:4541993 | Козін Іван]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4541993 | Козін Іван]] || --- || --- || --- || --- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:7129898 | Крейтор Богдан]] || | + | | [[Користувач:7129898 | Крейтор Богдан]] ||[[Обробка зображень лабораторна №3 Крейтор Богдан | Лабораторна робота №3]]|| --- || --- || --- |
|- | |- | ||
| [[Користувач:4645296 | Руденко Кирило]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4645296 | Руденко Кирило]] || --- || --- || --- || --- | ||
Версія за 15:41, 27 березня 2019
Зміст
Лабораторна робота №2
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 3 | Федорова Анастасія | Антонова Катерина | Ізовіта Олесь |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 3 | Андреєва Ольга | Ізовіта Олесь | Федорова Анастасія |
| Бельмега Сергій | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №3 | Антонова Катерина | Бельмега Сергій | Андреєва Ольга |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота 3 | Коріонов Дмитро | Федорова Анастасія | Андреєва Ольга |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 3 | Андреєва Ольга | Ізовіта Олесь | Антонова Катерина |
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 4 | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 4 | Бельмега Карина | Бельмега Сергій | Андреєва Ольга |
| Бельмега Сергій | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 4 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | --- | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 6 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | --- | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | --- | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 6 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | --- | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | --- | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | --- | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | --- | --- | --- | --- |