Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. ІІ підгрупа. 2019р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4558941 (обговорення • внесок) |
4625918 (обговорення • внесок) (→Лабораторна робота №3) |
||
| Рядок 50: | Рядок 50: | ||
| III місце | | III місце | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:4625918 | Андреєва Ольга ]] || [[Обробка зображень лабораторна №3 Андреєва Ольга | Лабораторна робота 3 ]] || | + | | [[Користувач:4625918 | Андреєва Ольга ]] || [[Обробка зображень лабораторна №3 Андреєва Ольга | Лабораторна робота 3 ]] || [[Користувач:4696268 | Федорова Анастасія]] || [[Користувач:4558941 | Антонова Катерина]] || [[Користувач:222658 | Ізовіта Олесь]] |
|- | |- | ||
| [[Користувач:4558941 | Антонова Катерина]] || [[Обробка зображень лабораторна №3 Антонова Катерина | Лабораторна робота 3 ]] || [[Користувач:4625918 | Андреєва Ольга ]] || [[Користувач:222658 | Ізовіта Олесь]] || [[Користувач:4696268 | Федорова Анастасія]] | | [[Користувач:4558941 | Антонова Катерина]] || [[Обробка зображень лабораторна №3 Антонова Катерина | Лабораторна робота 3 ]] || [[Користувач:4625918 | Андреєва Ольга ]] || [[Користувач:222658 | Ізовіта Олесь]] || [[Користувач:4696268 | Федорова Анастасія]] | ||
Версія за 12:54, 27 березня 2019
Зміст
Лабораторна робота №2
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 3 | Федорова Анастасія | Антонова Катерина | Ізовіта Олесь |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 3 | Андреєва Ольга | Ізовіта Олесь | Федорова Анастасія |
| Бельмега Сергій | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | Лабораторна робота №3 | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота 3 | Коріонов Дмитро | Федорова Анастасія | Андреєва Ольга |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 3 | Андреєва Ольга | Ізовіта Олесь | Антонова Катерина |
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 4 | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 4 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота №4 | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 4 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | Лабораторна робота №5 | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 5 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | --- | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | Лабораторна робота 6 | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | --- | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | --- | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | Лабораторна робота 6 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Андреєва Ольга | --- | --- | --- | --- |
| Антонова Катерина | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Бельмега Карина | --- | --- | --- | --- |
| Кислий Олександр | --- | --- | --- | --- |
| Козін Іван | --- | --- | --- | --- |
| Крейтор Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Руденко Кирило | --- | --- | --- | --- |
| Коріонов Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Ізовіта Олесь | --- | --- | --- | --- |
| Федорова Анастасія | --- | --- | --- | --- |