Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. I підгрупа. 2019р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4596645 (обговорення • внесок) |
4596645 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 110: | Рядок 110: | ||
| [[Користувач:4679369 | Коробко Дмитро]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4679369 | Коробко Дмитро]] || --- || --- || --- || --- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:4596645 | Куценко Іван]] || [[Лабораторна робота 4 Куценко Іван | №4 ]] || [[Користувач:4565426 | Дзензура Олексій] || --- || --- | + | | [[Користувач:4596645 | Куценко Іван]] || [[Лабораторна робота 4 Куценко Іван | №4 ]] || [[Користувач:4565426 | Дзензура Олексій]] || --- || --- |
|- | |- | ||
| [[Користувач:4539253 | Марков Богдан]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4539253 | Марков Богдан]] || --- || --- || --- || --- | ||
| Рядок 150: | Рядок 150: | ||
| [[Користувач:4679369 | Коробко Дмитро]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4679369 | Коробко Дмитро]] || --- || --- || --- || --- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:4596645 | Куценко Іван]] || [[Лабораторна робота 5 Куценко Іван | №5 ]] || | + | | [[Користувач:4596645 | Куценко Іван]] || [[Лабораторна робота 5 Куценко Іван | №5 ]] || [[Користувач:4565426 | Дзензура Олексій]] || --- || --- |
|- | |- | ||
| [[Користувач:4539253 | Марков Богдан]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4539253 | Марков Богдан]] || --- || --- || --- || --- | ||
| Рядок 190: | Рядок 190: | ||
| [[Користувач:4679369 | Коробко Дмитро]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4679369 | Коробко Дмитро]] || --- || --- || --- || --- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:4596645 | Куценко Іван]] || [[Лабораторна робота 6 Куценко Іван | №6 ]] || | + | | [[Користувач:4596645 | Куценко Іван]] || [[Лабораторна робота 6 Куценко Іван | №6 ]] || [[Користувач:4565426 | Дзензура Олексій]] || --- || --- |
|- | |- | ||
| [[Користувач:4539253 | Марков Богдан]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4539253 | Марков Богдан]] || --- || --- || --- || --- | ||
| Рядок 230: | Рядок 230: | ||
| [[Користувач:4679369 | Коробко Дмитро]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4679369 | Коробко Дмитро]] || --- || --- || --- || --- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:4596645 | Куценко Іван]] || [[Лабораторна робота 7 Куценко Іван | №7 ]] || | + | | [[Користувач:4596645 | Куценко Іван]] || [[Лабораторна робота 7 Куценко Іван | №7 ]] || [[Користувач:4565426 | Дзензура Олексій]] || --- || --- |
|- | |- | ||
| [[Користувач:4539253 | Марков Богдан]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4539253 | Марков Богдан]] || --- || --- || --- || --- | ||
Версія за 12:45, 26 березня 2019
Зміст
Лабораторна робота №2
| Студент | Л. р. №2 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | №2 | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №2 | Куценко Іван | Бобейко Артем | Рижак Сергій |
| Карелін Євгеній | №2 | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | №2 | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №2 | Дзензура Олексій | Бобейко Артем | Багаченко Дмитро |
| Марков Богдан | №2 | Дзензура Олексій | Куценко Іван | Рижак Сергій |
| Рижак Сергій | №2 | Дзензура Олексій | Куценко Іван | Якушко Максим |
| Шевчук Максим | №2 | Дзензура Олексій | Куценко Іван | Рижак Сергій |
| Якушко Максим | №2 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №3 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | --- | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №3 | Дзензура Олексій | Рижак Сергій | --- |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | №3 | Дзензура Олексій | Куценко Іван | --- |
| Шевчук Максим | №3 | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | --- | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №4 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | --- | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №4 | Дзензура Олексій | --- | --- |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | №4 | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | --- | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №5 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | --- | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №5 | Дзензура Олексій | --- | --- |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | №5 | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | --- | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | --- | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | --- | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №6 | Дзензура Олексій | --- | --- |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | №6 | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | --- | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №7 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | --- | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №7 | Дзензура Олексій | --- | --- |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | №7 | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | --- | --- | --- | --- |