Відмінності між версіями «Обробка зображень та мультимедіа. I підгрупа. 2019р.»
Матеріал з Вікі ЦДУ
4565426 (обговорення • внесок) |
3950056 (обговорення • внесок) |
||
| Рядок 34: | Рядок 34: | ||
| [[Користувач:4539253 | Марков Богдан]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4539253 | Марков Богдан]] || --- || --- || --- || --- | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Користувач:3950056 | Рижак Сергій]] ||[[Лабораторна робота 2 Сергій Рижак | №2]]|| | + | | [[Користувач:3950056 | Рижак Сергій]] ||[[Лабораторна робота 2 Сергій Рижак | №2]]|| [[Користувач:4565426 | Дзензура Олексій]] || [[Користувач:4596645 | Куценко Іван]] || [[Користувач:4798249 | Белоногов Віталій ]] |
|- | |- | ||
| [[Користувач:4608682 | Шевчук Максим]] || --- || --- || --- || --- | | [[Користувач:4608682 | Шевчук Максим]] || --- || --- || --- || --- | ||
Версія за 13:07, 18 березня 2019
Зміст
Лабораторна робота №2
| Студент | Л. р. №2 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | №2 | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №2 | Куценко Іван | Бобейко Артем | Рижак Сергій |
| Карелін Євгеній | --- | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №2 | Дзензура Олексій | Бобейко Артем | Багаченко Дмитро |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | №2 | Дзензура Олексій | Куценко Іван | Белоногов Віталій |
| Шевчук Максим | --- | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | №2 | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №3
| Студент | Л. р. №3 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №3 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | --- | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №3 | Дзензура Олексій | --- | --- |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | №3 | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | --- | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | --- | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №4
| Студент | Л. р. №4 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №4 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | --- | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №4 | --- | --- | --- |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | --- | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | --- | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №5
| Студент | Л. р. №5 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №5 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | --- | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №5 | --- | --- | --- |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | --- | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | --- | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №6
| Студент | Л. р. №6 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | --- | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | --- | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | №6 | --- | --- | --- |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | --- | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | --- | --- | --- | --- |
Лабораторна робота №7
| Студент | Л. р. №7 | I місце | II місце | III місце |
|---|---|---|---|---|
| Багаченко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Белоногов Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Бобейко Артем | --- | --- | --- | --- |
| Бородач Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Гуцул Віталій | --- | --- | --- | --- |
| Дзензура Олексій | №7 | --- | --- | --- |
| Карелін Євгеній | --- | --- | --- | --- |
| Коробко Дмитро | --- | --- | --- | --- |
| Куценко Іван | --- | --- | --- | --- |
| Марков Богдан | --- | --- | --- | --- |
| Рижак Сергій | --- | --- | --- | --- |
| Шевчук Максим | --- | --- | --- | --- |
| Якушко Максим | --- | --- | --- | --- |